Rozkład jazdy Hajnówka - Białowieża

UWAGA

Od 1 sierpnia autobusy będą kursowały według rozkładu jazdy w załączniku.

UWAGA:

Od 27 czerwca 2022r. do 31 lipca 2022r. autobusy na trasie:

  • Hajnówka - Białowieża;
  • Białowieża – Hajnówka.

będą kursowały według rozkładu weekendowo – wakacyjnego

 

Hajnówka –> Białowieża przez Czerlonkę , Budy,Grudki i Podolany

1.

Hajnówka ul. Dworcowa 02

5:40DSf / 7:30DSf / 7:40CH / 14:05CH / 14:45DSf/

2.

Hajnówka – Kościół

5:42DSf / 7:32DSf / 7:42CH / 14:07CH / 14:47DSf/

3.

Hajnówka – Cmentarz

5:45DSf / 7:35DSf / 7:45CH / 14:10CH / 14:50DSf/

4.

Hajnówka Osiedle JW.

5:48DSf / 7:38DSf / 7:48CH / 14:13CH / 14:53DSf/

5.

Hajnówka Jednostka W.

5:51DSf / 7:41DSf / 7:51CH / 14:16CH / 14:56DSf/

6.

Czerlonka

5:59DSf / 7:49DSf / 7:59CH / 14:24CH / 15:04DSf/

7.

Zwierzyniec (w kier. wsi Budy)

6:02DSf / 7:52DSf / 8:02CH / 14:27CH / 15:07DSf/

8.

Budy Leśne

6:04DSf / 7:54DSf / 8:04CH / 14:29CH / 15:09DSf/

9.

Budy

6:07DSf / 7:57DSf / 8:07CH / 14:32CH / 15:12DSf/

10.

Teremiski

6:12DSf / 8:02DSf / 8:12CH / 14:37CH / 15:17DSf/

11.

Pogorzelce

6:17DSf / 8:07DSf / 8:17CH / 14:42CH / 15:22DSf/

12.

Grudki

6:21DSf/8:11DSF/8:21CH/14:46CH/15:26DSf

13.

Białowieża ul. Kolejowa

6:25DSf/8:15DSf/8:25CH/14:50CH/15:30DSf

14.

Podolany

6:30DSf/8:20DSf/8:30CH/14:55CH/15:35DSf

15.

Białowieża ul. Stoczek (Szkoła)

6:34DSf/8:24DSf/8:34CH/14:59CH/15:39DSf

16.

Białowieża ul. Stoczek

6:35DSf/8:25DSf/8:35CH/15:00CH/15:40DSf

17.

Białowieża ul. Stoczek

6:36DSf/8:26DSf/8:36CH/15:01CH/15:41DSf

18.

Białowieża Hotel Białowieski

6:37DSf/8:27DSf/8:37CH/15:02CH/15:42DSf

19.

Białowieża ul. Wojciechówka

6:38DSf / 8:28DSf / 8:38CH / 15:03CH / 15:43DSf/

Białowieża -> Hajnówka przez Czerlonkę i Budy

1.

Białowieża ul. Wojciechówka

6:40DSf / 8:35DSf / 8:40CH / 15:05CH / 15:45DSf

2.

Białowieża Hotel Białowieski

6:41DSf / 8:36DSf / 8:41CH / 15:06CH / 15:46DSf

3.

Białowieża ul. Stoczek

6:43DSf / 8:38DSf / 8:43CH / 15:08CH / 15:48DSf

4.

Białowieża ul. Stoczek

6:46DSf / 8:41DSf / 8:46CH / 15:11CH / 15:51DSf

5.

Białowieża ul. Stoczek (Szkoła)

6:47DSf / 8:42DSf / 8:47CH / 15:12CH / 15:52DSf

6

Białowieża ul. Kolejowa

6:49DSf / 8:44DSf / 8:49CH / 15:14CH / 15:54DSf

7.

Grudki

---------------------------------------------------------------------

8.

Pogorzelce

6:55DSf / 8:50DSf / 8:55CH / 15:20CH / 16:00DSf

9.

Teremiski

6:55DSf / 8:50DSf / 8:55CH / 15:20CH / 16:00DSf

10.

Budy

7:01DSf / 8:56DSf / 9:01CH / 15:26CH / 16:06DSf

11.

Budy Leśne

7:04DSf / 8:59DSf / 9:04CH / 15:29CH / 16:09DSf

12.

Zwierzyniec (w kier. wsi Budy)

7:06DSf / 9:01DSf / 9:06CH / 15:31CH / 16:11DSf

13.

Czerlonka

7:11DSf / 9:06DSf / 9:11CH / 15:36CH / 16:16DSf

14.

Hajnówka Jednostka W.

7:19DSf / 9:14DSf / 9:19CH / 15:44CH / 16:24DSf

15.

Hajnówka Osiedle JW.

7:22DSf / 9:17DSf / 9:22CH / 15:47CH / 16:27DSf

16.

Hajnówka – Cmentarz

7:24DSf / 9:19DSf / 9:24CH / 15:49CH / 16:29DSf

17.

Hajnówka – Kościół

7:28DSf / 9:23DSf / 9:28CH / 15:53CH / 16:33DSf

18.

Hajnówka ul. Dworcowa 03

7:29DSf / 9:24DSf / 9:29CH / 15:54CH / 16:34DSf

19.

Hajnówka ul. Dworcowa 01

7:30DSf / 9:25DSf / 9:30CH / 15:55CH / 16:35DSf

Od 1 sierpnia

 

 

Oznaczenia:

D-Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt 

S-Kursuje w dni nauki szkolnej

C-Kursuje w soboty, niedziele i święta

H-kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

f-nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

 

UWAGA!

Od 1 kwietnia 2022r. zmieniają się ceny biletów jednorazowych.

 

CENNIK BILETÓW

Usługi komunikacji zwykłej.

TRASA PRZEJAZDU:

HAJNÓWKA -BIAŁOWIEŻA

PRZYSTANKI: HAJ. ul. DWORCOWA, HAJ. KOŚCIÓŁ, HAJ. CMENTARZ, HAJ. OSIEDLE J.W.  HAJ. JEDNOSTKA W. CZERLONKA, ZWIERZYNIEC W KIER. WSI BUDY, BUDY LEŚNE, BUDY, TEREMISKI, POGORZELCE,GRUDKI, BIAŁOWIEŻA ul. KOLEJOWA,PODOLANY, BIAŁOWIEŻA ul .STOCZEK (SZKOŁA), BIAŁOWIEŻA ul. STOCZEK NA WYS. BUD. nr.100, BIAŁOWIEŻA HOTEL BIAŁOWIESKI, BIAŁOWIEŻA ul. WOJCIECHÓWKA.

Bilet normalny

8.00 zł

Bilet ulgowy

4.00 zł

Bilet za przewóz bagażu lub psa

8.00 zł

Bilet miesięczny normalny w obie strony

220.00 zł

Bilet miesięczny normalny w jedną stronę

110.00 zł

Bilet miesięczny ulgowy w obie strony

110.00 zł.

Bilet miesięczny ulgowy w jedną stronę

55.00 zł.

 

Cennik obowiązuje od 1 kwietnia 2022r.

Strony w dziale: