Pasja Hajnówka wygrywa w Poznaniu

Dodane przez e.rynkowska - wt., 27/02/2024 - 13:19

Kategoria

Bielik Cup Poznań 2024
 
Rocznik 2013 z Awansem do finału w Zakopanym.
1 miejsce w Bielik Cup staje się faktem.
Historia dla wielu chłopców jak z piłkarskiej bajki.
„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”- wielu z tych chłopców właśnie spełniło swoje kolejne marzenie.
 
Wyjazd pociągiem z Hajnówki do Poznania. Zakwaterowanie, obiadokolacja i spacer po pięknym Starym Rynku. Przygotowanie ubrań na dzień turniejowy i spanko. Po takim dniu nie mogło być z tym problemu. Następny dzień zaczynamy śniadaniem i transport do APR Arena Dębiec. Dużo grania i od początku bardzo fajne narzucenie naszego stylu gry. Akcje meczowe, piękne gole, parady bramkarskie i dużo satysfakcji z gry. Przy dużym zaangażowaniu wszystkich chłopców kończymy z uśmiechem na twarzach granie z drużynami, głównie z woj. wielkopolskiego. Powrót, obiad, odpoczynek i kolejne wyjście na piękną starówkę. Dużą wagę przywiązujemy, żeby oprócz dobrego kontaktu na boisku, chłopcy lubili spędzać czas wolny ze sobą. Odwiedzamy "żelkowy świat" i dajemy ponieść się wyobraźni. Kolacja i spanko, dużo spanka. Kolejny dzień to kolejne fajne granie chłopaków, szybki powrót do hotelu i.... Biegiem na pociąg powrotny do Hajnówki.
A już w piątek.... jedziemy do Giżycka na 3 dniowe granie w Resort Niegocin, tym razem z rocznikiem 2014. Dni 15-17.03 to już wyjazd rocznika 2012 aż do Gdyni.
 
Bardzo dziękujemy chłopakom za zaangażowanie, rodzicom za umożliwienie wyjazdu do Poznania.
 
Dziękujemy też:
Keraj Logistics
WildStories
PSB Mrówka - Domlux Market
Sklep sportowy Yousport
Optimahajnówka
 
Dołącz do grona naszych partnerów i daj możliwość rozwoju dzieciom.
drużyna piłkarska
drużyna piłkarska
drużyna piłkarska
drużyna piłkarska
drużyna piłkarska
drużyna piłkarska
drużyna piłkarska
drużyna piłkarska

Strony w dziale: