Rekrutacja uzupełniająca do nowoutworzonych oddziałów przedszkolnych dla dzieci 3 i 4 letnich w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce w ramach projektu „Przedszkola bez barier"

Dodane przez e.rynkowska - wt., 16/11/2021 - 09:30

loga projektowe Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Podlaskie i Unia Europejska

Rekrutacja uzupełniająca do nowoutworzonych oddziałów przedszkolnych dla dzieci 3 i 4 letnich w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce w ramach projektu „Przedszkola bez barier".

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 3 i 4 letnich do składania formularzy zgłoszeniowych do dwóch oddziałów przedszkolnych w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce utworzonych w ramach projektu„Przedszkola bez barier" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce oraz w biurze projektu (Urząd Miasta Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, pokój 206), a także w wersji elektronicznej na witrynie przedszkola - www.przedszkole3.hajnowka.pl oraz urzędu www.hajnowka.pl.

Dokumenty, które należy złożyć na etapie rekrutacji:

Dzieci: Formularz zgłoszeniowy – Załącznik nr 1a oraz Oświadczenie uczestnika projektu – Załącznik nr 2

Wypełnione dokumenty należy złożyć w terminie do 24 listopada 2021 r. za pośrednictwem poczty lub osobiście w w/w przedszkolu lub w biurze projektu (Urząd Miasta Hajnówka przy ul. Aleksego Zina 1, pokój 206, II piętro).

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w Regulaminie Rekrutacji oraz aneksie do Regulaminu Rekrutacji.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny 85 682-24-88 lub osobisty z biurem projektu.

Jolanta Stefaniuk

Urząd Miasta Hajnówka

 

 

Strony w dziale: