Obchody Święta Niepodległości w Przedszkolu nr 5 w Hajnówce

Dodane przez e.rynkowska - pt., 17/11/2023 - 11:20

Kategoria

10 listopada w Przedszkolu nr 5 w Hajnówce obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości, a także braliśmy udział w ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki akcji "Szkoła do hymnu" polegającej na uroczystym odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego" o godzinie 11.11. We wspólnym i radosnym świętowaniu uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne od maluszków do starszaków. W ten wyjątkowy dzień, odświętnie ubrane dzieci z obu budynków przedszkola zaśpiewały hymn oraz prezentowały wszystkim przygotowane wiersze, inscenizacje, piosenki i tańce. Celem spotkania było kształtowanie postaw patriotycznych naszych Przedszkolaków. Zaangażowanie, jakim wykazały się dzieci ze wszystkich grup wiekowych świadczy o tym, że cel został osiągnięty. Pani Dyrektor Przedszkola nie szczędziła pochwał dzieciom, które z ogromnym zaangażowaniem włączyły się w patriotyczne świętowanie, nauczycielom za przygotowanie grup do występów oraz rodzicom naszych przedszkolaków, którzy pamiętali o odświętnym ubraniu dzieci w tym wyjątkowym dniu. To był niezapomniany i wzruszający, wspólnie spędzony czas. Jesteśmy pewne, że na długo pozostanie w pamięci naszych małych Patriotów.

Przygotowały: Małgorzata Saadoon, Kinga Litwiniec- Burnecka, Urszula Kiryluk, Emilia Bołtryk, Natalia Zarecka

wszystkie przedszkolaki podczas śpiewania hymnu
Występy dzieci
Występy dzieci
Występy dzieci
Występy dzieci
Występy dzieci
Występy dzieci
Występy dzieci
Występy dzieci
Występy dzieci
Pani Dyrektor składa podziękowania dzieciom i nauczycielkom z grupy drugiej, które przygotowały dzieciom słodką niespodziankę
dzieci i pracownicy biorący udział w uroczystości przedszkolnej w budynku głównym
dzieci z grupy dziewiątej recytujące wiersz „ Moja małą ojczyzna”. J Białobrzeskiej.
dzieci z grupy dziewiątej recytujące wiersz „ Moja małą ojczyzna”. J Białobrzeskiej.
dzieci z poszczególnych grup z wychowawczyniami i Panią Dyrektor
dzieci z poszczególnych grup z wychowawczyniami i Panią Dyrektor
dzieci z poszczególnych grup z wychowawczyniami i Panią Dyrektor
dzieci z poszczególnych grup z wychowawczyniami i Panią Dyrektor
 delegacja w składzie: Pani Dyrektor i wychowawczynie z grupy IX wraz z dziećmi: Olą, Malwiną, Hanią i Tatianą składającą, jedenastego listopada, kwiaty pod Pomnikiem ofiar i represji w skwerku dr. Wasilewskiego.
 delegacja w składzie: Pani Dyrektor i wychowawczynie z grupy IX wraz z dziećmi: Olą, Malwiną, Hanią i Tatianą składającą, jedenastego listopada, kwiaty pod Pomnikiem ofiar i represji w skwerku dr. Wasilewskiego.

Strony w dziale: