Konkurs na Dyrektora Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce oraz uroczysta Gala Plebiscytu Edukacyjnego 2021 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej

Dodane przez e.rynkowska - czw., 19/05/2022 - 08:00

Kategoria

W poniedziałek, 11 kwietnia 2022r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku odbyła się uroczysta Gala Plebiscytu Edukacyjnego 2021 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej. Czytelnicy wyłonili najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli w województwie, a także docenili placówki edukacyjne - przedszkola, szkoły i uczelnie.

Jesteśmy dumni, że nasza wyjątkowa, pełna pasji Pani Dyrektor, a także terapeuta i nauczyciel - Dorota Ewelina Durzyńska została laureatką tego prestiżowego plebiscytu oraz uczestniczyła w tej pięknej uroczystości.

Nasza Pani Dyrektor zajęła I miejsce w powiecie hajnowskim i III miejsce w województwie podlaskim w kategorii „Nauczyciel przedszkola”.

Nazajutrz – 12 kwietnia Pani Dorota Durzyńska osiągnęła kolejny sukces – wygrała konkurs na Dyrektora naszego przedszkola na kolejne 5 lat. Wszyscy jesteśmy zadowoleni i dumni. Mocno trzymaliśmy kciuki, wspieraliśmy i z niecierpliwością oczekiwaliśmy z wielkim bukietem herbacianych róż wyników głosowania w Urzędzie Miasta Hajnówka, gdzie odbywał się konkurs.

Serdecznie gratulujemy.

Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz wraz pracownikami Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce

Zdjęcia: Jolanta Wołkowycka, Angelika Koszel

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają ceremonię wręczenia nagród na uroczystej Gali Plebiscytu Edukacyjnego 2021 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej w Białymstoku, dyplomy i nagrody dla Pani Doroty Eweliny Durzyńskiej. Kolejne zdjęcia prezentują Panią Dyrektor wraz z pracownikami w Urzędzie Miasta w Hajnówce tuż po wygranym konkursie na stanowisko Dyrektora.

 

 

Uroczysta gala
Uroczysta gala - laureaci
Uroczysta gala - przemowa
Uroczysta gala
Uroczysta gala - odznaczenia
Uroczysta gala - dyplom
Uroczysta gala - dyplom
Konkurs na dyrektora
Konkurs na dyrektora
Konkurs na dyrektora - zdjęcie pamiątkowe

Strony w dziale: