Szlachetna Paczka od hajnowskich strażaków i policjantów

Dodane przez e.rynkowska - śr., 20/12/2023 - 11:42

Dnia 17 grudnia 2023 r. funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Hajnówce włączyli się do ogólnokrajowego programu Szlachetnej Paczki.

Wspólnie z funkcjonariuszami i pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce pomogliśmy potrzebującemu mieszkańcowi powiatu hajnowskiego. Dzięki wspólnie zorganizowanej zbiórce zakupiono lodówkę, ubrania, środki czystości, żywność oraz inne produkty wskazane przez koordynatora Szlachetnej Paczki.

Podtrzymując tradycję z ubiegłego roku, wsparliśmy akcję naszą siłą. Pomogliśmy przetransportować do mieszkania lodówkę oraz paczki.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny, działający od 2001 roku, którego celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w Szlachetnej Paczce.

Opracowanie: str. Dorota Smyk, KP PSP w Hajnówce
Zdjęcia: KP PSP w Hajnówce, Paulina Pawluczuk-Kośko KPP w Hajnówce

źródło: https://www.gov.pl/web/kppsp-hajnowka/szlachetna-paczka-od-hajnowskich-strazakow-i-policjantow