Hajnowianin Klemens Marczuk obchodził swoje setne urodziny

Dodane przez e.rynkowska - pt., 31/12/2021 - 12:39

W dniu 10 grudnia 2021r. hajnowianin Klemens Marczuk obchodził swoje setne urodziny. Urodził się 1921 r. w Hajnówce. To tu zdobył wykształcenie, założył rodzinę i do dziś mieszka. Walczył w czasie II wojny światowej - miał też epizod wojenny w Berlinie. Do dziś pozostaje radosnym i otwartym człowiekiem.

Z okazji setnych urodzin, solenizanta odwiedzili Jerzy Sirak - Burmistrz Miasta Hajnówka i Małgorzata Dąbrowska – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Burmistrz przekazał Panu Klemensowi listy gratulacyjne oraz życzenia od Mateusza Morawieckiego - Prezesa Rady Ministrów i Bohdana Paszkowskiego - Wojewody Podlaskiego. Solenizant otrzymał w prezencie również bukiet kwiatów, kosz słodyczy oraz obraz Zbigniewa Budzyńskiego.

Ewa Zubrycka

Burmistrz czyta jubilatowi listy gratulacyjne
Pamiątkowe zdjęcie jubilata z rodziną i delegacją  Z Urzędu Miasta Hajnówka