BON TURYSTYCZNY - wszystkie bony z 2 tury zostały wygenerowane

Dodane przez e.rynkowska - pon., 22/06/2026 - 08:20

Informujemy, że wszystkie bony na II turę programu, obejmującą pobyty w terminie 1 lipca – 31 sierpnia, zostały już wygenerowane.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie II edycją Programu Podlaski Bon Turystyczny.


Uwaga – nadchodzą zmiany!

Przed nami III tura programu, która przyniesie nową odsłonę projektu.
Już tej jesieni Podlaski Bon Turystyczny przejdzie transformację.
Kolejne generowanie 1 września 2026 r.

Szczegóły dotyczące nowej edycji Programu już wkrótce.

Do zobaczenia w Województwie Podlaskim!

Strony w dziale: