Harmonogram odbioru odpadów komunalnych od 1 stycznia 2021r. do 31 marca 2021r.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA TERENIE MIASTA HAJNÓWKA

NA OKRES OD 01.01.2021r. DO 31.03.2021r.

Bażantowa,   Bociania,   Czajki,   Gęsia,   Gołębia,   Jaskółcza,   Jutrzenki,   Kacza,   Kołowa,   Krucza, Kukułki, Lipowa (od nr. 129 do szpitala), Letnia, Łabędzia, Odległa, Pawia, Podlasie, Pogodna, Sikorki, Skowronka, Słomiana, Słowicza, Sokola, Spadowa, Spiralna, Studzienna, Tęczowa, Wilgi, Wiosenna, Żabia.

 

Bednarska, Brzozowa, Ciesielska, Grabowa, Grunwaldzka, Górna, Jarzębinowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa (od 3 Maja do nr 128), 11 Listopada, Leszczynowa, Orzechowa, Rzeczna, Sowia, Stolarska, Ślusarska, Topolowa, Żurawia.

 

Armii Krajowej, Stanisława Lema, Białowieska, Celna, Dzielnicowa, Handlowa, Kolejki Leśne, Kołłątaja, Konopnickiej, Kraszewskiego, Ks. Ściegiennego, Łowcza, Małomiejska, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzancka, Prusa, Rakowieckiego, Reja, Ponieckiej, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Staszica, Torowa, Zielona, Zina, Żeromskiego.

 

Boh. Warszawy,  Boh. Westerplatte, Ciasna, Duboisa, Kolejowa, Kołodzieja, Kościuszki, Krzywa, Łąkowa, Mała, Mazurska, Mazury, Nowowarszawska, Ptaszyńskiego, Skarpowa, Skośna, Warszawska (nieruchomości do ronda), Werpachowskiego, Wiejska, Wojska Polskiego.

 

Bartników, Botaniczna, Cisowa, Cyprysowa, Czeska, Gruntowa, Iglasta, Jodłowa, Leśna, Magnoliowa,   Magazynowa,   Makowa,   Miodowa,   Modrzewiowa,   Nektarowa, Oceaniczna, Ogrodowa, Pyłkowa, Propolisowa, Pszczela, Słodka, Spiżowa, Sosnowa, Storczykowa, Świerkowa, Wiejska, Woskowa, Wrzosowa.

 

Aksamitna,   Bagienna,   Bajeczna,   Bielska,   Graniczna,   Granitowa,   Kamienna,   Malinowa, Marmurowa, Metalowa, Miedziana, Nowa, Niecała, Ogródki działkowe przy Prostej, Polna, Poziomkowa, Prosta, Stalowa, Targowa, Truskawkowa, Wąska, Złota, Żwirowa.

 

Długa, Dolna, Elektryczna, Kłosowa, Krótka, Kwiatowa, Okopowa, Owocowa, Poddolna, Południowa,   Pszeniczna,   Sadowa,   Siewna,   Słonecznikowa,   Urodzajna,   Warzywna, Wiatrakowa, Zbożowa, Żytnia.

 

Białostocka, Daniela, Fabryczna, Agatowa, Brylantowa, Kryształowa, Jelenia, Diamentowa, Krańcowa, Szmaragdowa, Miłkowskiego, Łosia, Niedźwiedzia,   Platynowa, Podmiejska, Poprzeczna, Rumiankowa, Bursztynowa, Różana, Rysia, Sarnia, Strzelecka,Tulipanowa, Wiewiórcza, Wilcza, Wróblewskiego, Zajęcza.

 

3 Maja, Batorego,  Boczna, Chopina, Dworcowa,  Dziewiatowskiego,  Fabryka  Chemiczna, Filipczuka, Władysława Jagiełły, Kosidłów, Moniuszki, Mostowa, Nadbrzeżna, Ogińskiego, Piaski, Sportowa, Szymanowskiego, Tamary Sołoniewicz, Wieniawskiego, Wierobieja, Zaułek Targowy.

 

Akacjowa, Bliska, Cicha, Daleka, Dębowa, Działowa Gajowa, Klimek, Księżycowa, Kochanowskiego,   Konwaliowa,   Lawendowa,   Mickiewicza,   Miła,   Międzytory,   Myśliwska, Łagodna, Obwodowa, Piłsudskiego, Poranek, Poryjewo, Poryjew kolonia, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Stara Judzianka, Szosa Kleszczelowska, Tuwima, Warszawska (domy od ronda w kierunku Kleszczel), Wesoła, Wydmuchowo, Zwierzyniecka.

 

 

Strony w dziale:

Projekt "Budowa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Miasta Bielsk Podlaski i Miasta Hajnówka"