Turniej w Halowej Piłce Nożnej rocz. 2011 i mł.

Dodane przez e.rynkowska - czw., 12/03/2026 - 13:50

Kategoria

Ostatni Turniej w Halowej Piłce Nożnej w najstarszym roczniku odbył się 5 marca w Szkole Podstawowej nr 4 w Hajnówce. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn (46 zawodników). Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym w dwóch grupach po uprzednim rozstawieniu SP Dubin i SP 4 Hajnówka. Szkoła w Dubinach wywiązała się z przywileju i po dwóch zwycięstwach zajęła pierwsze miejsce w grupie.

Reprezentacja gospodarzy niestety nie poradziła sobie z doskonale dysponowanym w tym dniu zespołem z SP 2 Hajnówka. Jednak po dwa zespoły z każdej grupy miały szansę w półfinałach. Tutaj faworyci nie zawiedli. Szkoła Podstawowa w Dubinach pokonała 3:0 SP 4, a Szkoła Podstawowa nr 2 rozgromiła 5:0 SP 1. W walce o trzecie miejsce czwórka wygrała z jedynką 3:0, a Dubiny nieznacznie z dwójką 2:1.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – SP DUBINY I (skład drużyny: Igor Stolarewski, Bartosz Seliwoniuk, Michał Siegień, Bartosz Samojluk, Ignacy Nowik, Michał Siemieniuk. Nauczyciel – Paweł Kuszczuk).

II miejsce – SP 2 HAJNÓWKA (skład drużyny: Maksymilian Czaban, Gabriel Surel, Bartosz Zubrycki, Nikodem Jakimiuk, Kacper Falkowski, Gabriel Charytonow, Jakub Plis, Antoni Wenski, Gabriel Golat. Nauczyciel – Marcin Sawczyński).

III miejsce – SP 4 HAJNÓWKA (skład drużyny: Mateusz Szpilko, Mikołaj Wołkowycki, Maksymilian Topór, Jan Ignatowicz, Mikołaj Monach, Piotr Czurak, Oliwier Stepaniuk, Bartosz Ochryciuk, Paweł Michalczuk, Gabriel Ignatowicz. Nauczyciel – Mateusz Kuźma).

IV miejsce – SP 1 HAJNÓWKA

V miejsce – SP DUBINY II

VI miejsce – SP 3 HAJNÓWKA

NAJLEPSI STRZELCY TURNIEJU:

I – Igor STOLAREWSKI (SP Dubiny I) – 7 bramek

II – Gabriel SUREL (SP 2 Hajnówka) – 7 bramek

III – Ignacy NOWIK (SP Dubiny I) – 2 bramki

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Maksymilian CZABAN (SP 2 Hajnówka)

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Bartosz SELIWONIUK (SP Dubiny I)

NAJLEPSI ZAWODNICY DRUŻYN

  • Z SP Dubiny – Bartosz SAMOJLUK

  • Z SP 2 Hajnówka – Jakub PLIS

  • Z SP 4 Hajnówka – Mikołaj WOŁKOWYCKI

  • Z SP 1 Hajnówka – Mateusz ORZECHOWSKI

  • Z SP Dubiny II – Dominik KICZKAJŁO

  • Z SP 3 Hajnówka – Grzegorz TIEŁUSZEWSKI

Mecze sędziowali: Andrzej Romaniuk, Marek Hanula i Tomasz Dobosz. Zawody prowadził - Janusz Ludwiczak.

Składam serdeczne podziękowanie Dyrekcji Szkoły nr 4 w Hajnówce za bezpłatne udostępnienie sali gimnastycznej.

Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

Organizator Powiatowy Szkolny Związek Sportowy składa serdeczne podziękowanie Starostwu Powiatowemu za sfinalizowanie organizacji imprezy w ramach projektu „Organizacja zawodów sportowych promujących zdrowy styl życia dla dzieci i młodzieży z Powiatu Hajnowskiego” oraz Urzędowi Miasta w Hajnówce za ufundowanie medali w ramach projektu "wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej – Organizacja sportowych zawodów i rozgrywek międzyszkolnych w Hajnówce”.

Menedżer ds. Sportu i Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

logo 75 lat MIASTA HAJNÓWKA

SP Dubiny

SP 2 Hajnówka

SP 4 Hajnówka

SP 1 Hajnówka

SP Dubiny II

SP 3 Hajnówka

SP Dubiny
SP 2 Hajnówka
SP 4 Hajnówka
SP 1 Hajnówka
SP Dubiny II
SP 3 Hajnówka
gry
gry
gry
gry
gry
gry
stół dekoracyjny
podsumowanie turnieju
dekoracja
dekoracja
dekoracja

Strony w dziale: