Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (LUB-PDL) BIAŁA PODLASKA

Dodane przez e.rynkowska - śr., 03/04/2024 - 13:03

Kategoria

Pierwsze dni wiosny i pierwsze starty naszych zawodników w nowym sezonie lekkoatletycznym za nami. 23 Marca 2024 r na pięknych trasach Parku Radziwiłowskiego w Białej Podlaskiej, rywalizowali młodzi zawodnicy województw lubelskiego i podlaskiego o tytuł Międzywojewódzkiego Mistrza Młodzików w biegach przełajowych. Taki tytuł wywalczyła, na dystansie 2,5 km zawodniczka Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA, Monika MISZCZUK – uczennica I klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Hajnówce. Cały dystans biegła w ścisłej czołówce, przyśpieszyła na ostatnim kilometrze i linię mety pokonała, jako pierwsza. Siódmą pozycję na dystansie 2 km chłopców wywalczył nasz kolejny zawodnik Jakub Melesz – uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr 2 z DNJB w Hajnówce. Nasi zawodnicy w punktacji klubowej zajęli 7 miejsce uzyskując 6 punktów . Wyniki zawodów znajdują się na stronie internetowej
Wyjazd na zwody i przygotowanie naszych zawodników możliwy był dzięki dofinansowaniu zadania publicznego pt. wspieranie i upowszechnianie sportu w dyscyplinie lekka atletyka współfinansowanego z budżetu miasta Hajnówka. PG.526.8.2024. Dzięki wsparciu firmy Parkiet Hajnówka - producent podłóg drewnianych, Nadleśnictwa Żednia i Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce.