Dyrektor Dorota Durzyńska laureatką II miejska w Ogólnopolskim Plebiscycie Edukacyjnym – Dyrektor Roku 2022

Dodane przez administrator - pt., 17/03/2023 - 14:02

Kategoria

Z wielką dumą informujemy, że nasza Pani Dyrektor zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Plebiscycie Edukacyjnym 2022 Gazety Współczesnej oraz Kuriera Porannego w kategorii „Dyrektor Roku 2022”. Sukces ten został uhonorowany 4 marca 2023r. na uroczystej Gali w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie.

Pani Dorota Ewelina Durzyńska znalazła się tego dnia w zaszczytnym gronie – wśród wszystkich laureatów Plebiscytu – Najlepszych w Polsce Dyrektorów Szkół i Przedszkoli.

Po odebraniu pięknej statuetki Pani Dyrektor udzieliła ciekawego wywiadu dla telewizji

Honorowym gościem Gali był Minister Edukacji i Nauki Pan Przemysław Czarnek, który skierował do grona zwycięzców plebiscytu słowa uznania, gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów.

Po raz kolejny Pani Dorota Durzyńska odniosła sukces dla naszego przedszkola oraz miasta Hajnówka. Jej codzienne starania jako Dyrektora Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce zostały docenione przez wielu ludzi – rodziców oraz sympatyków. Oddano na nią 4466 głosów!!! Świadczy to, że praca naszej Pani Dyrektor jest doceniana w środowisku przedszkolnym, lokalnym, a także ogólnopolskim. Jest Ona Dyrektorem cenionym i szanowanym zawsze przynosi nam oraz naszemu Przedszkolu dumę oraz zaszczyt. 4 marca 2023r. o Hajnówce usłyszała cała Polska. Jest to wielki sukces dla naszego przedszkola, a także duma dla Hajnówki.

Dziękujemy Pani Dyrektor za zaangażowanie oraz profesjonalizm w zarządzaniu tak dużą placówką jak Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce. Dziękujemy za to, że dzięki Pani Dyrektor nasze przedszkole staje się znane i cenione w całej Polsce, kadra pedagogiczna może codziennie podnosi

swoje kwalifikacje, a dzieci znajdują w przedszkolu profesjonalną opiekę oraz edukację.

Jako Hajnowianie czujemy dumę i podziw. Rangę sukcesu Pani Dyrektor codziennie podkreślają liczne cenne komentarze oraz gratulacje w mediach społecznościowych oraz osobiste. Cieszymy się, że fakt sukcesu Pani Dyrektor w ogólnopolskim plebiscycie wzbudził tak wiele pozytywnych emocji wśród Hajnowian i nie tylko.

SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE I NAJSZCZERSZE GRATULACJE.


 

W imieniu całej społeczności przedszkola

Bogusława Wołodkiewicz – Wicedyrektor

Hubert Łukasiewicz – Przewodniczący Rady Rodziców

Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce

Zdjęcia: Anetta Nowicka

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają uroczystą Galę wręczenia nagrody "Dyrektor Roku 2022" w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie z udziałem Pani Dyrektor Doroty Eweliny Durzyńskiej.

Gala wręczenia nagrody "Dyrektor Roku 2022" w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie z udziałem Pani Dyrektor Doroty Eweliny Durzyńskiej.
Gala wręczenia nagrody "Dyrektor Roku 2022" w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie z udziałem Pani Dyrektor Doroty Eweliny Durzyńskiej.
Gala wręczenia nagrody "Dyrektor Roku 2022" w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie z udziałem Pani Dyrektor Doroty Eweliny Durzyńskiej.
Gala wręczenia nagrody "Dyrektor Roku 2022" w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie z udziałem Pani Dyrektor Doroty Eweliny Durzyńskiej.
Gala wręczenia nagrody "Dyrektor Roku 2022" w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie z udziałem Pani Dyrektor Doroty Eweliny Durzyńskiej.
srebrne statuetki

Strony w dziale: