Ciepło, coraz cieplej. Choć ładna pogoda cieszy, należy pamiętać o zaleceniach bezpieczeństwa. Jednym z nich jest regularność picia wody w ciągu dnia. To bardzo ważne, ponieważ podczas upałów człowiek może tracić od 2 do nawet 4 litrów wody dziennie! Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przypomina – pij hajnowską kranówkę! Na różne sposoby – z miętą, cytryną, ogórkiem, korą cynamonu, imbirem. Każdy jest dobry!
Nasza woda jest bezpieczna, zdrowa i bez plastiku! Poza tym ma zdecydowanie lepszy skład niż woda ze sklepu! I pij na zdrowie!
Nasza woda
- Woda w hajnowskich kranach jest czysta bakteriologicznie, jej gotowanie jest niepotrzebne. Woda dostarczana mieszkańcom jest ściśle monitorowana.
- Woda podawana do sieci w hajnowskim wodociągu spełnia wymagania określone w przepisach dotyczących jakość wody. Niektóre wskaźniki są jeszcze bardziej restrykcyjne niż normy Unii Europejskiej.
- W wodzie znajdują się bakterie - woda podawana ze stacji w Hajnówce jest monitorowana przez akredytowane laboratoria i nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.
Sprawdź, jak czysta woda płynie w wodociągach hajnowskich.
KM
PWiK w Hajnówce