Jubileusz 15-lecia działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dodane przez e.rynkowska - wt., 21/06/2022 - 08:44

15 czerwca 2022r w Hajnowskim Domu Kultury Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodził Jubileusz 15-lecia swojej działalności.

W uroczystości wzięły udział władze miasta i gminy, zaproszeni goście oraz licznie przybyli członkowie UTW.

Głównym tematem spotkania było podsumowanie owocnej 15-letniej pracy członków UTW oraz przygotowany wykład Joanny Troszczyńskiej- Reyman pt. ”Rola Rzecznika Praw Pacjenta w ochronie zdrowia”.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Hajnówce jest stowarzyszeniem osób starszych pragnących realizować swoje zainteresowania oraz plany i marzenia, na które wcześniej brakowało czasu i możliwości. UTW samodzielnie i niezależnie planuje i realizuje swoją działalność odpowiadającą potrzebom seniorów i środowiska.

Szczere słowa uznania otrzymał Anatol Ochryciuk Prezes stowarzyszenia, a najaktywniejsi studenci Hajnowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Natomiast gorące podziękowania za wsparcie działalności Stowarzyszenia otrzymały władze samorządowe oraz dyrektorzy instytucji, z którymi współpracował uniwersytet.

Część artystyczną Jubileuszu uświetniły występy młodych utalentowanych dziewczyn z Hajnowskiego Domu Kultury, Mażoretki SHOCK, zespół „DOMINO”, Aleksandra Wołczyk i Wiktoria Masalska.

Życzymy nieustającego zapału do dalszej realizacji planów stowarzyszenia.

E. Masalska
Jubileusz 15-lecia działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku