Piąty jubileuszowy Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym im. J. Leszczyńskiego

03

Piąty jubileuszowy Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym im. J. Leszczyńskiego, który się odbył 11 listopada w Zespole Szkół nr 1, przyciągnął rekordową liczbę zawodników ( 76 osób) nie tylko z powiatu hajnowskiego, lecz również z Bielska Podlaskiego i Białegostoku.
Zawodnicy za miejsca I-IV otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy w kategorii seniora, seniorki i oldboja – statuetki. Statuetkami nagrodzeni byli również: najmłodsza zawodniczka – Wiktoria Pęczek z Czeremchy (10 lat) oraz najstarszy zawodnik – Edward Poniecki z Hajnówki (76 lat).


Organizator tj. Ośrodek Sportu i Rekreacji składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji ZS nr 1 w Hajnówce za udostępnienie sali gimnastycznej i stołów pingpongowych oraz zawodnikom za pomoc w sędziowaniu zawodów.
Po zakończonym turnieju najstarsza kategoria zawodników wraz z panią Leszczyńską, udała się na grób Jarka, gdzie zapalono znicze oraz zmówiono modlitwę w towarzystwie księdza Marka Jurczuka.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE – Dziewczęta – kl.IV i młodsi (rocznik 2003 i mł.
I miejsce – Weronika Daniluk (SP Czeremcha)
II miejsce – Wiktoria Pęczek (SP Czeremcha)

SZKOŁY PODSTAWOWE – Dziewczęta – kl.VI – V (rocznik 2001 – 2002)
I miejsce – Julita Pęczek (SP Czeremcha)
II miejsce – Małgorzata Stańczyk (SP Czeremcha)
III miejsce – Karolina Korowaj (SP Narewka)
IV miejsce – Malwina Markiewicz (SP Czeremcha)

SZKOŁY PODSTAWOWE – Chłopcy – kl.VI – V (rocznik 2001 – 2002)
I miejsce – Paweł Mordań (SP 2 Hajnówka)
II miejsce – Bartłomiej Kot (SP 2 Hajnówka)
III miejsce – Paweł Kruk (SP 3 Hajnówka)
IV miejsce – Dawid Juźwiuk (SP 2 Hajnówka)

SZKOŁY GIMNAZJALNE – Dziewczęta – kl.I - III (rocznik 2000 – 1998)
I miejsce – Wiktoria Sośniuk (PG Czeremcha)
II miejsce – Rozalia Kraśko (PG Dubicze C.)
III miejsce – Hanna Łojewska (PG Dubiny)
IV miejsce – Joanna Osipczuk (PG Dubiny)

SZKOŁY GIMNAZJALNE – Chłopcy – kl.I - III (rocznik 2000 – 1998)
I miejsce – Paweł Łukianiuk (PG Czeremcha)
II miejsce – Piotr Selwesiuk (PG Dubiny)
III miejsce – Jakub Kraśko (PG Dubiny)
IV miejsce – Tomasz Selwesiuk (PG Dubiny)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – Dziewczęta – kl.I - III (rocznik 1997 – 1995)
I miejsce – Renata Szymczak (Czeremcha)
II miejsce – Wiktoria Sośniuk (PG Czeremcha)
III miejsce – Beata Struk (Czeremcha)
IV miejsce – Bożena Zalewska (Czeremcha)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – Chłopcy – kl.I - III (rocznik 1997 – 1995)
I miejsce – Paweł Łukianiuk (PG Czeremcha)
II miejsce – Daniel Smyk (ZS 1 Bielsk Podlaski)
III miejsce – Daniel Warpechowski (ZS Bielsk Podlaski)
IV miejsce – Jacek Starosielnik (ZDZ Hajnówka)

SENIORKI
I miejsce – Renata Szymczak (Czeremcha)
II miejsce – Beata Struk (Czeremcha)
III miejsce – Bożena Zalewska (Czeremcha)

SENIORZY – rocznik 1994 - 1973
I miejsce – Marcin Romanowski (Bielsk Podlaski)
II miejsce – Łukasz Woroszył (Politechnika Białostocka)
III miejsce – Patryk Wójcik (Hajnówka)
IV miejsce – Jacek Starosielnik (Hajnówka)

Oldboje – rocznik 1972 i starsi
I miejsce – Mirosław Wołkowycki (Bielsk Podlaski)
II miejsce – Cezary Falkowski (Bielsk Podlaski)
III miejsce – Mirosław Aleksiejuk (Bielsk Podlaski)
IV miejsce – Jerzy Mieczyński (Hajnówka)

Menedżer Sportu – Janusz Ludwiczak

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.