Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Hajnowskiego w Tenisie Stołowym

02

Tak jak potęgą światową w tenisie stołowym są chińczycy, tak również w powiecie hajnowskim już od kilkunastu lat brylują w tej dyscyplinie uczniowie i uczennice z Czeremchy. W tym roku szkolnym bardzo dobrze spisała się również Narewka, której dziewczęta z kat. SP nieznacznie przegrały z faworyzowaną Czeremchą, a gimnazjalistki i gimnazjaliści tej szkoły zajęli II miejsca i awansowali do następnego etapu rozgrywek.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy składa serdeczne podziękowania Dyrekcji i nauczycielom: Alinie Awruk, Mirosławowi Krasnopolskiemu i Michałowi Panfilukowi z ZS w Narewce za zorganizowanie i przeprowadzenie eliminacji w grupie „A” i finałów powiatowych, a ZS w Narwi za przeprowadzenie eliminacji w grupie „B”.

Medale za miejsca I-III ufundował Urząd Miasta w Hajnówce.

DZIEWCZĘTA SP – tabela wyników z finałów

 

 

SP Narewka

SP Dubicze Cerkiewne

SP Czeremcha

SP Narew

Stosunek setów

Miejsce

SP Narewka

 

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:0

3:4

4:0

11:4

II

 

SP Dubicze

Cerkiewne

z eliminacji

0:4

XXXXXX

XXXXXX

0:4

4:3

4:11

III

 

SP Czeremcha

4:3

4:0

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:0

12:3

I

 

SP Narew

0:4

3:4

z eliminacji

0:4

XXXXXXX

XXXXXXX

3:12

IV

 

 

Końcowa klasyfikacja dziewcząt SP:

* I miejsce – SP Czeremcha - awans do finału grupy południowej

(Pęczek Wiktoria, Pęczek Julita, Stańczyk Małgorzata, Paczuska Paulina) –opiekun: Tomasz Szatyłowicz

* II miejsce – SP Narewka - awans do finału grupy południowej

(Ławniczuk Patrycja, Lewsza Krystyna, Korowaj Karolina) – opiekun: Mirosław Krasnopolski

* III miejsce – SP Dubicze Cerkiewne

(Golonko Monika, Wesołowska Karolina, Owerczuk Roksana, Kendyś Małgorzata) – opiekunowie: Włodzimierz Misiejuk, Piotr Kierdelewicz

* IV miejsce – SP Narew

(Bańkowska Beata, Bańkowska Katarzyna, Pietruczuk Agnieszka) – opiekun: Jerzy Kopiejczyk

 

CHŁOPCY SP - tabela wyników z finałów

 

 

SP Dubicze

Cerkiewne

SP 2

Hajnówka

SP Narew

SP Dubiny

Stosunek setów

Miejsce

SP Dubicze

Cerkiewne

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:1

4:0

4:1

12:2

I

 

SP 2

Hajnówka

z eliminacji

1:4

XXXXXX

XXXXXX

4:1

2:4

7:9

III

 

SP Narew

0:4

1:4

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

0:4

1:12

IV

 

SP Dubiny

1:4

4:2

z eliminacji

4:0

XXXXXXX

XXXXXXX

9:6

II

 

Końcowa klasyfikacja chłopców SP:

* I miejsce – SP Dubicze Cerkiewne - awans do finału grupy południowej

(Onopryjuk Bartek, Niewiadomski Łukasz, Androsiuk Daniel, Simoniuk Krzysztof) – opiekunowie: Włodzimierz Misiejuk, Piotr Kierdelewicz

* II miejsce – SP Dubiny - awans do finału grupy południowej

(Kostecki Michał, Grzęda Wojciech, Anchim Adrian, Siekan Jakub) – opiekun: Mirosław Kojło

* III miejsce – SP 2 Hajnówka

(Solipiwko Adam, Mordań Paweł, Kot Bartłomiej, Borowski Jakub) – opiekun: Andrzej Lipczyński

* IV miejsce – SP Narew

(Zankiewicz Łukasz, Mińko Daniel, Łukaszuk Daniel) – opiekun: Jerzy Kopiejczyk

*V miejsce – SP Narewka

 

DZIEWCZĘTA PG - tabela wyników z finałów

 

 

PG

Narewka

PG Dubicze Cerkiewne

PG

Narew

PG

Czeremcha

Stosunek setów

Miejsce

PG

Narewka

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:1

4:1

0:4

8:6

II

PG Dubicze

Cerkiewne

z eliminacji

1:4

XXXXXX

XXXXXX

walkower

0:4

walkower

0:4

1:12

IV

PG

Narew

1:4

walkower 4:0

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

0:4

5:8

III

 

PG

Czeremcha

4:0

walkower

4:0

z eliminacji

4:0

XXXXXXX

XXXXXXX

12:0

I

 

Końcowa klasyfikacja dziewcząt PG:

* I miejsce – PG Czeremcha - awans do finału grupy południowej

(Sośniuk Wiktoria, Turkiewicz Sylwia, Jawdosiuk Aneta, Byszczuk Magda) –opiekun: Tomasz Szatyłowicz

* II miejsce – PG Narewka - awans do finału grupy południowej

(Mironowicz Emanuela, Biedrycka Patrycja, Suchodoła Andżelika, Adamowicz Magdalena) – opiekunowie: Alina Awruk, Michał Panfiluk

* III miejsce – PG Narew - awans do finału grupy południowej

(Wołodkiewicz Wiktoria, Komar Natalia, Hryniewicka Joanna) – opiekun: Jerzy Kopiejczyk

* IV miejsce – PG Dubicze Cerkiewne

(Dudar Emilia, Kraśko Rozalia, Szymaniuk Aneta, Łukaszewicz Magda) –opiekunowie: Włodzimierz Misiejuk, Piotr Kierdelewicz

 

*V miejsce – PG Dubiny

CHŁOPCY PG - tabela wyników z finałów

 

 

PG

Narewka

PG Dubicze Cerkiewne

PG

Dubiny

PG

Czeremcha

Stosunek setów

Miejsce

PG

Narewka

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:0

4:1

1:4

9:5

II

 

PG Dubicze

Cerkiewne

z eliminacji

0:4

XXXXXX

XXXXXX

0:4

0:4

0:12

IV

PG

Dubiny

1:4

4:0

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

0:4

5:8

III

PG

Czeremcha

4:1

4:0

z eliminacji

4:0

XXXXXXX

XXXXXXX

12:1

I

 

Końcowa klasyfikacja chłopców PG:

* I miejsce – PG Czeremcha - awans do finału grupy południowej

(Łukianiuk Paweł, Chaniewski Mateusz, Gajewski Mateusz, Iwaniuk Mariusz) –opiekun: Tomasz Szatyłowicz

* II miejsce – PG Narewka - awans do finału grupy południowej

(Lasota Mateusz, Birycki Mikołaj, Skiepko Patryk, Sołowiej Jakub) –opiekunowie: Michał Panfiluk, Mirosław Krasnopolski

* III miejsce – PG Dubiny

(Kraśko Jakub, Selwesiuk Piotr, Selwesiuk Tomasz) – opiekun: Mirosław Kojło

* IV miejsce – PG Dubicze Cerkiewne

(Pietroczuk Dawid, Nazaruk Adam, Filipiuk Tomasz, Markiewicz Mateusz) –opiekunowie: Włodzimierz Misiejuk, Piotr Kierdelewicz

*V-VI miejsce – PG Narew

- PG 3 Hajnówka

 

Finał grupy południowej odbędzie się:

  • dnia 22 listopada 2013 r. o godz.1000 w SP Dobrzyniewo Duże – Szkoły Podstawowe

  • dnia 23 listopada 2013 r. o godz.1000 w PG Dobrzyniewo Duże – Szkoły Gimnazjalne

 

Życzę awansu do finałów wojewódzkich.

 

Przewodniczący Powiatowego SZS – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.