KOMUNIKAT KOŃCOWY z Finału Mistrzostw Powiatu Hajnowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum

11

KOMUNIKAT KOŃCOWY z Finału Mistrzostw Powiatu Hajnowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum rozegranych dn. 07.11.2012 r w Zespole Szkół w Narewce

 

DZIEWCZĘTA PG

 

PG

Czeremcha

PG Dubicze Cerkiewne

PG

Dubiny

PG

Narew

Stosunek setów

Miejsce

PG

Czeremcha

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:0

4:0

4:0

12:0

I

 

PG Dubicze

Cerkiewne

z eliminacji

0:4

XXXXXX

XXXXXX

4:0

4:0

8:4

II

 

PG

Dubiny

0:4

0:4

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:2

4:10

III

 

PG

Narew

0:4

0:4

z eliminacji

2:4

XXXXXXX

XXXXXXX

2:12

IV

 

Końcowa klasyfikacja dziewcząt PG:

* I miejsce – PG Czeremcha – awans do Grupy Południowej (Skład drużyny: Struk Beata, Sośniuk Wiktoria, Turkiewicz Sylwia, Jawdosiuk Aneta) – nauczyciel: Alina Sośniuk

* II miejsce – PG Dubicze Cerkiewne- awans do Grupy Południowej (Skład drużyny: Misiejuk Karolina, Kulik Paulina, Dudar Emilia, Kraśko Rozalia) – nauczyciel: Włodzimierz Misiejuk

* III miejsce – PG Dubiny (Skład drużyny: Sidoruk Elżbieta, Łojewska Hanna, Oniszczuk Iwona, Osipczuk Joanna) – nauczyciel: Jerzy Kuklik

* IV miejsce – PG Narew (Skład drużyny: Lewczuk Ewa, Omeljaniuk Emilia, Kononiuk Agnieszka, Wołodkiewicz Wiktoria) – nauczyciel: Dorota Nazarko

 

CHŁOPCY PG

 

PG

Czeremcha

PG Dubicze Cerkiewne

PG

Dubiny

PG

Narew

Stosunek setów

Miejsce

PG

Czeremcha

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:0

4:0

4:0

12:0

I

PG Dubicze

Cerkiewne

z eliminacji

0:4

XXXXXX

XXXXXX

1:4

4:0

5:8

III

 

PG

Dubiny

0:4

4:1

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

4:0

8:5

II

PG

Narew

0:4

0:4

z eliminacji

0:4

XXXXXXX

XXXXXXX

0:12

IV

 

Końcowa klasyfikacja chłopców PG:

* I miejsce – PG Czeremcha – awans do Grupy Południowej ( Skład drużyny:Łukianiuk Paweł, Chaniewski Mateusz, Gajewski Mateusz) – nauczyciel: Alina Sośniuk

* II miejsce – PG Dubiny- awans do Grupy Południowej (Skład drużyny:Lewczuk Michał, Gutowski Rafał, Moroz Tomasz, Romaniuk Mateusz) – nauczyciel: Jerzy Kuklik

* III miejsce – PG Dubicze Cerkiewne – awans do Grupy Południowej (Skład drużyny:Romaniuk Jan, Pietroczuk Dawid, Nazaruk Adam, Kuptel Michał) – nauczyciel: Włodzimierz Misiejuk

* IV miejsce – PG Narew (Skład drużyny:Sołowianiuk Dawid, Kotowicz Arkadiusz, Gryniewicki Mateusz, Gajduk Jarosław) – nauczyciel: Dorota Nazarko.

Zawody prowadzili nauczyciele wf: Alina Awruk, Mirosław Krasnopolski i Michał Panfiluk.

Medale ufundował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Finał grupy południowej odbędzie się 17.XI.2012 r. o godz.10.00 w PG Dobrzyniewo Duże.

 

Janusz Ludwiczak

 


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.