KOMUNIKAT KOŃCOWY z Finału Mistrzostw Powiatu Hajnowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców SP

16

KOMUNIKAT KOŃCOWY z Finału Mistrzostw Powiatu Hajnowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców SP rozegranych dn. 07.11.2012 r w Zespole Szkół w Narewce

DZIEWCZĘTA SP

 

SP Narew

SP

Narewka

SP Czeremcha

SP 3

Hajnówka

Stosunek setów

Miejsce

SP Narew

 

XXXXXX

XXXXXX

1:4

0:4

z eliminacji

0:4

1:12

IV

SP Narewka

4:1

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

0:4

0:4

4:9

III

 

SP Czeremcha

4:0

z eliminacji

4:0

XXXXXX

XXXXXX

4:3

12:3

I

 

SP 3

Hajnówka

z eliminacji

4:0

4:0

3:4

XXXXXXX

XXXXXXX

11:4

II

 

 

Końcowa klasyfikacja dziewcząt SP:

* I miejsce – SP Czeremcha – awans do Grupy Południowej (Skład drużyny: Byszczuk Magda, Romańczuk Aleksandra, Pęczek Julita, Stańczyk Małgorzata) – nauczyciel: Alina Sośniuk

* II miejsce – SP 3 Hajnówka – awans do Grupy Południowej (Skład drużyny: Puc Dominika, Bereźniak Agata, Bereźniak Magda, Wróbel Aleksandra) – nauczyciel: Leszek Kabasa

* III miejsce – SP Narewka – awans do Grupy Południowej (Skład drużyny: Ławniczuk Patrycja, Ławniczuk Paulina, Charkiewicz Elżbieta, Łuksza Natalia) – nauczyciele: Alina Awruk, Michał Panfiluk

* IV miejsce – SP Narew (Kotwicz Sylwia, Pogorzelska Weronika, Omieljaniuk Julia, Paszkiewicz Kinga) – nauczyciel: Dorota Nazarko

 

CHŁOPCY SP

 

SP Narewka

SP 2

Hajnówka

SP 3

Hajnówka

SP Dubicze

Cerkiewne

Stosunek setów

Miejsce

SP Narewka

 

XXXXXX

XXXXXX

4:1

4:1

z eliminacji

4:0

12:2

I

SP 2

Hajnówka

1:4

XXXXXX

XXXXXX

z eliminacji

1:4

2:4

4:12

IV

 

SP 3

Hajnówka

1:4

z eliminacji

4:1

XXXXXX

XXXXXX

3:4

8:9

III

 

SP Dubicze

Cerkiewne

z eliminacji

0:4

4:2

4:3

XXXXXXX

XXXXXXX

8:9

II

 

 

Końcowa klasyfikacja chłopców SP:

* I miejsce – SP Narewka – awans do Grupy Południowej (Sklad drużyny: Łomaszkiewicz Marcin, Ancutko Damian, Sołowiej Jakub, Marczuk Rafał) – nauczyciel: Mirosław Krasnopolski

* II miejsce – SP Dubicze Cerkiewne – awans do Grupy Południowej (Troc Adam, Niewiadomski Łukasz, Androsiuk Damian, Simoniuk Krzysztof) – nauczyciel: Włodzimierz Misiejuk

* III miejsce – SP 3 Hajnówka (Skład drużyny: Simoniuk Dawid, Kruk Paweł, Bondaruk Kacper Adam, Mackiewicz Adam) – nauczyciel: Leszek Kabasa

* IV miejsce – SP 2 Hajnówka (Skład drużyny: Kot Bartosz, Mordań Paweł, Ostapczuk Hubert, Karpiński Bartosz) – nauczyciel: Bartosz Downarowicz .

 

Zawody prowadzili nauczyciele wf: Alina Awruk, Mirosław Krasnopolski i Michał Panfiluk

Medale ufundował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Finał grupy południowej odbędzie się 16.XI.2012 r. o godz.10.00 w SP Dobrzyniewo Duże

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwicza

 


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.