Mistrzostwa Powiatu Hajnowskiego w Biegach Przełajowych

09

Kolejne spotkanie przełajowe w okolicach „polany leśnej” i „harcerskiej górki”. Teraz w biegach sztafetowych 10 x 800 m. rywalizowały gimnazja, a uczniowie ze szkół podstawowych szukali swojej szansy w startach indywidualnych z podziałem na roczniki kl. IV , V i VI.

 

W finale biegów przełajowych na szczeblu powiatu hajnowskiego uczestniczyło 353 zawodników i zawodniczek.

Najlepsze dziesiątka z każdego indywidualnego biegu oraz trzy najlepsze sztafety otrzymały prawo startu w grupie południowej. Zawody odbędą się wiosną 2013 roku. Sztafety gimnazjalne będą rywalizować dnia 26 marca 2013 r. o godz.1100 w Supraślu, a starty indywidualne szkół podstawowych zostaną przeprowadzone dnia 27 marca 2013 r. o godz.1100 w Wasilkowie .

Czas na przygotowanie się jest dość długi, dlatego należy go przepracować solidnie, by móc zakwalifikować się do Finałów Wojewódzkich.

KOMUNIKAT Z INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW POWIATU HAJNOWSKIEGO

 

KLASY IV SP DZIEWCZĘTA-ROCZ.2002

MIEJ

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

1.

OSIPCZUK

ALEKSANDRA

SP 2 HAJNÓWKA

2.

SZEWIAK

EWA

SP KLESZCZELE

3.

NIEPOGODA

GABRIELA

SP DUBINY

4.

GIERASIMIUK

MARTYNA

SP 6 HAJNÓWKA

5.

PIEKARSKA

MARTYNA

SP NAREW

6.

MARCZUK

MAGDA

SP 2 HAJNÓWKA

7.

MISIUK

MAGDALENA

SP KLESZCZELE

8.

NAZARUK

PATRYCJA

SP 6 HAJNÓWKA

9.

BOŁTROMIUK

MARIA

SP CZYŻE

10.

SIELEWIESIUK

NATALIA

SP CZYŻE

 

Startowało – 38 zawodniczek

 

 

KLASY V SP DZIEWCZĘTA-ROCZ.2001

MIEJ.

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

1.

ŚWIĆ

ALEKSANDRA

SP BIAŁOWIEŻA

2.

MARTYNOWICZ

JOANNA

SP CZEREMCHA

3.

CIEŚLAK

KAMILA

SP BIAŁOWIEŻA

4.

ZIŃCZUK

JULIA

SP 2 HAJNÓWKA

5.

BAŃKOWSKA

BEATA

SP NAREW

6.

ŻEMBROWSKA

KAROLINA

SP 5 HAJNÓWKA

7.

SKIBA

EDYTA

SP 2 HAJNÓWKA

8.

BEREZOWIEC

AGATA

SP 2 NAREW

9.

ŁAPIŃSKA

EWA

SP 2 HAJNÓWKA

10.

NIKOLAJUK

SYLWIA

SP CZYŻE

 

Startowało – 49 zawodniczek

 

 

KLASY VI SP DZIEWCZĘTA - ROCZ.2000

MIEJ

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

1.

WIERTEL

NATALIA

SP 6 HAJNÓWKA

2.

KARPIUK

DIANA

SP 6 HAJNÓWKA

3.

OSIPCZUK

MAŁGORZATA

SP 2 HAJNÓWKA

4.

KUŁAKOWSKA

WIKTORIA

SP 6 HAJNÓWKA

5.

SZCZOKA

GABRIELA

SP KLESZCZELE

6.

SIEROTA

ANNA

SP CZEREMCHA

7.

PUC

DOMINIKA

SP 3 HAJNÓWKA

8.

POGORZELSKA

WERONIKA

SP NAREW

9.

OSTAPCZUK

EWA

SP 6 HAJNÓWKA

10.

ROMAŃCZUK

OLA

SP CZEREMCHA

 

Startowało – 38 zawodniczek

 

 

KLASY IV SP CHŁOPCY-ROCZ.2002

MIEJ.

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

1.

CHODAKOWSKI

DANIEL

SP DUBICZE C.

2.

GOLONKO

JANUSZ

SP NAREW

3.

KOT

FILIP

SP DUBINY

4.

KORZA

DOMINIK

SP CZEREMCHA

5.

CHILIMONIUK

PIOTR

SP CZYŻE

6.

ŁOMASZKIEWICZ

JAKUB

SP NAREWKA

7.

CHILIMONIUK

GABRIEL

SP 5 HAJNÓWKA

8.

SZWARC

ŁUKASZ

SP NAREW

9.

CHILIMONIUK

BARTEK

SP 5 HAJNÓWKA

10.

STULGIS

ALBERT

SP NAREWKA

 

Startowało – 42 zawodników

 

 

KLASY V SP CHŁOPCY - ROCZ.2001

MIEJ

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

1.

ZANKIEWICZ

ŁUKASZ

SP NAREW

2.

MOJSEWICZ

ADAM

SP KLESZCZELE

3.

MAJEWSKI

KRYSTIAN

SP CZEREMCHA

4.

JAROSZEWICZ

JAN

SP BIAŁOWIEŻA

5.

ALEKSIEJCZUK

JAKUB

SP NOWOKORNINO

6.

BRUSZEWSKI

JAKUB

SP BIAŁOWIEŻA

7.

SUCHOCKI

HUBERT

SP 5 HAJNÓWKA

8.

NIEWIADOMSKI

ŁUKASZ

SP DUBICZE C.

9.

BONDARUK

KACPER

SP 3 HAJNÓWKA

10.

BAŃSKI

FILIP

SP 5 HAJNÓWKA

 

Startowało – 35 zawodników

 

 

KLASY VI SP CHŁOPCY - ROCZ.2000

MIEJ.

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

1.

SIMONIUK

DAWID

SP 3 HAJNÓWKA

2.

TOMASZUK

KACPER

SP 5 HAJNÓWKA

3.

WASILUK

MATEUSZ

SP 6 HAJNÓWKA

4.

BAJKO

WOJCIECH

SP NAREWKA

5.

MARCZUK

RAFAŁ

SP NAREWKA

6.

NACHBALDYAN

SZAMIR

SP 6 HAJNÓWKA

7.

SMOKTUNOWICZ

DAWID

SP NAREW

8.

KRUSZEWSKI

PATRYK

SP 5 HAJNÓWKA

9.

KURIANOWICZ

MICHAŁ

SP NAREW

10.

LASKOWSKI

DAMIAN

SP KLESZCZELE

 

Startowało – 21 zawodników

 

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

DZIEWCZĘTA                                                                        CHŁOPCY

 

I miejsce – SP 2 HAJNÓWKA - 620 pkt.                           I miejsce – SP 5 HAJNÓWKA - 571 pkt.

 

II miejsce - SP 6 HAJNÓWKA - 582 pkt.                           II miejsce – SP NAREW - 556 pkt.

 

III miejsce - SP CZYŻE - 514 pkt.                                           III miejsce – SP DUBINY - 343 pkt.

 

IV miejsce - SP NAREW - 417pkt.                                        IV miejsce - SP DUBICZE C. - 338 pkt.

 

V miejsce - SP KLESZCZELE - 411 pkt.                             V miejsce - SP BIAŁOWIEŻA - 335 pkt.

 

VI miejsce - SP 3 HAJNÓWKA - 371 pkt.                           VI miejsce - SP 3 HAJNÓWKA – 333 pkt.

 

VII miejsce – SP 5 HAJNÓWKA -340 pkt.                         VII miejsce – SP CZEREMCHA - 293 pkt.

 

VIII miejsce - SP CZEREMCHA -322 pkt.                        VIII miejsce- SP NAREWKA -287 pkt.

 

IX miejsce – SP NOWOKORNINO -318 pkt.                    IX miejsce – SP KLESZCZELE -266 pkt.

 

X miejsce – SP DUBINY -297 pkt.                                    X miejsce - SP 6 HAJNÓWKA -246 pkt.

 

XI miejsce – SP BIAŁOWIEŻA -179 pkt.                        XI miejsce - SP 2 HAJNÓWKA -244 pkt.

 

XII miejsce – SP DUBICZE C. -164 pkt.                          XII miejsce – SP CZYŻE -143 pkt.

 

XIII miejsce – SP NAREWKA - 63 pkt.                          XII miejsce – SP NOWOKORNINO -118 pkt.

 

 

Wyniki Sztafetowych Biegów Przełajowych Szkół Gimnazjalnych:

 

Dziewczęta                                                                    Chłopcy

 

I miejsce - PG NAREWKA                                         I miejsce – PG 1 HAJNÓWKA

II miejsce – PG 2 Hajnówka                                     II miejsce – PG DUBINY

III miejsce – PG 3 HAJNÓWKA         - awans -       III miejsce – PG NAREW

IV miejsce – PG 1 HAJNÓWKA                                IV miejsce – PG KLESZCZELE

V miejsce – PG DUBINY                                           V miejsce – PG NAREWKA

VI miejsce – PG CZEREMCHA                                VI miejsce – PG 3 HAJNÓWKA

VII miejsce – PG NAREW                                         VII miejsce – PG CZEREMCHA

 

 

Organizator tj. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy składa serdeczne podziękowanie Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Nadleśnictwu w Hajnówce za pomoc w organizacji zawodów oraz nauczycielom WF, pracownikom OSiR, E. Ponieckiemu, S. Juziuczukowi za pomoc w wyznaczeniu trasy i sędziowaniu.

 

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

 


 

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.