Start najmłodszej grupy OSiR Hajnówka w rozgrywkach piłkarskich

08

W sobotę 14 września został rozegrany Pierwszy Turniej Ligi Piłkarskiej rocznika 2003 i młodszych o Mistrzostwo Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W rundzie jesiennej dla zespołów Orlików zaplanowano cztery turnieje. Gospodarzem pierwszych zawodów był KKS Orzeł Siemiatycze. Nasza drużyna rozegrała trzy mecze. Pierwszym przeciwnikiem był faworyt rozgrywek Orzeł Siemiatycze. Gospodarze okazali się wymagającym przeciwnikiem i nie do pokonania. Mimo usilnych starań ze strony hajnowskich piłkarzy, musieli uznać wyższość gospodarzy, przegrywając mecz 5:0.

 

W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z zespołem Orzeł II Siemiatycze. Przewaga piłkarska naszych zawodników była widoczna i praktycznie gra toczyła się na połowie przeciwnika, co zaowocowało wysoką wygraną 6:0.

Ostatnie spotkanie rozegrane z drużyną Perlejewo było odbiciem drugiego występu. Nasi chłopcy narzucili swój styl gry i zmusili drużynę przeciwną do głębokiej defensywy. Akcje były szybkie, podania dokładne i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla OSiR.

Biorąc pod uwagę fakt, że dla większości hajnowskich piłkarzy był to pierwszy start w takiej imprezie, debiut należy uznać za udany. Następny turniej odbędzie się w Narewce i będziemy liczyć na następne udane występy.

 

Orzeł I Siemiatycze – OSiR Hajnówka 5:0

OSiR Hajnówka -Orzeł II Siemiatycze 6:0

Bramki dla OSiR: Daniel Kozaczuk 5 i Dominik Zera 1

OSiR Hajnówka – Perlejewo 3:1

Bramki dla OSiR: Daniel Kozaczuk 2 i Damian Butrymowicz 1

Skład drużyny OSiR Hajnówka: Bartosz Andrzejuk , Marcel Tomaszuk, Adam Olifieruk, Damian Topolski, Dawid Bugwin, Adam Ziniewicz, Mariusz Dobosz, Olivier Osipiuk, Damian Butrymowicz, Konrad Karbowski, Jakub Karbowski, Dominik Zera, Daniel Kozaczuk, Michał Sajewicz.


Trener:Marcin Sawczyński

Marek Hanula


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.