Druga odsłona sezonu - 1 kolejka Rundy rewanżowej

13ts

Runda rewanżowa Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym ruszyła w drugiej dekadzie lutego 2020r. Pierwsze zwycięstwa w tym roku zanotowały drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec, Łosice i Czeremcha I. W klasyfikacji drużynowej z przewagą dwóch punktów nad następnym zespołem (Czeremchą I), prowadzi Team Śledzianów Ciechanowiec. Nikogo ten fakt nie dziwi, skoro w pierwszej piątce znajduje się trzech zawodników tego składu. Na pierwszych dwóch miejscach Wojciech Jadczuk i Krzysztof Wszoł, a na piątym Sławomir Kostrzyński. Trzecie i czwarte miejsca okupują zawodnicy z Czeremchy I (Andrzej Makulski i Janusz Lipiński). W grze podwójnej trzy pary mają taką samą ilość zwycięstw: Janusz Lipiński/ Andrzej Makulski (Czeremcha I), Jerzy Mieczyński/ Janusz Ludwiczak (Hajnówka I) i Sławomir Kostrzyński/ Krzysztof Wszoł (Team Śledzianów Ciechanowiec). Z drużyn pokonanych na dużą pochwałę zasługuje zawodniczka z drugiej Czeremchy – Katarzyna Ziniewicz, która w derbach zdobyła dwa punkty i awansowała do pierwszej dziesiątki w klasyfikacji indywidualnej.

MECZ nr 37 - Runda II z dnia 11.02.2020r.

DROHICZYN - TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” JADCZUK Wojciech 1: 3

2) „B” MARCINIUK Mariusz - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

3) „C” KORPYSZ Łukasz - „ Z” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

4) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „Z” WSZOŁ Krzysztof 1: 3

5) „B” MARCINIUK Mariusz - „X” JADCZUK Wojciech 2: 3

6) „C” KORPYSZ Łukasz - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

7) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1 : 3

8) „B” MARCINIUK Mariusz - „Z” WSZOŁ Krzysztof 3: 0

9) „C” KORPYSZ Łukasz - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

10) JAGIEŁŁO P./ KORPYSZ Ł. - WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. 0: 4

Końcowy wynik 1: 9 ( 10: 25) dla drużyny TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 4)

  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 1 pkt. (6: 6)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) –1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 38 - Runda II z dnia 12.02.2020r.

WWS POPŁAWY - ŁOSICE

1) „A” BOROWSKI Mariusz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

2) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Y” GAŁĄZKA Grzegorz 2: 3

3) „C” KOSIŃSKI Patryk - „ Z” SIENNICKI Sylwester 0: 3

4) „A” BOROWSKI Mariusz-- „Z” SIENNICKI Sylwester 0: 3

5) „B” KOSIŃSKI Piotr - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

6) „C” KOSIŃSKI Patryk - „Y” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

7) „A” BOROWSKI Mariusz-- „Y” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

8) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Z” SIENNICKI Sylwester 1: 3

9) „C” KOSIŃSKI Patryk - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 1

10) KOSIŃSKI Piotr/ BOROWSKI M. – PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. 0: 4

Końcowy wynik 1: 9 ( 8: 28) dla ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Siennicki Sylwester (Łosice ) – 3 pkt. (9: 1)

  • Gałązka Grzegorz (Łosice ) – 3 pkt. (9: 2)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 2 pkt. (7: 5)

  • Kosiński Patryk (WWS Popławy) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz (Łosice) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 39 - Runda II z dnia 13.02.2020r.

HAJNÓWKA II - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” SIEKIERKO Andrzej 0: 3

2) „B” GERMAN Jerzy - „Y” KRYSIŃSKI Wojciech 2: 3

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

4) „A” CHARYTONOW Karol - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

5) „B” GERMAN Jerzy - „X” SIEKIERKO Andrzej 0: 3

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” KRYSIŃSKI Wojciech 1: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” KRYSIŃSKI Wojciech 1: 3

8) „B” GERMAN Jerzy - „Z” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 2

10) ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – SIEKIERKO A./ KRYSIŃSKI W 4: 0

Końcowy wynik 4: 6 (17: 21) dla „TOP SPINA” SIEMIATYCZE

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 4)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 3)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (7: 5)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 6)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Orzechowski Wojciech/ Charytonow Karol (Hajnówka II) –1 pkt. (4: 0)

MECZ nr 40 - Runda II z dnia 14.02.2020r.

CZEREMCHA II - CZEREMCHA I

1) „A” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 1

2) „B” PACZUSKA Paulina - „Y” STEPANIUK Adam 0: 3

3) „C” KOWALSKI Ryszard - „ Z” MAKULSKI Andrzej 0: 3

4) „A” ZINIEWICZ Katarzyna - „Z” MAKULSKI Andrzej 3: 2

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” STEPANIUK Adam 0: 3

7) „A” ZINIEWICZ Katarzyna - „Y” STEPANIUK Adam 1: 3

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z” MAKULSKI Andrzej 2: 3

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

10) ZINIEWICZ K./ PACZUSKA P. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 0: 4

Końcowy wynik 2: 8 (9: 28) dla CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 5)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 2 pkt. (7: 6)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) –1 pkt. (4: 0)

HAJNÓWKA I - pauzuje

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – 1 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

9

9

0

26

76: 14

249: 95

II

CZEREMCHA I

9

7

0

17

60: 30

228: 129

III

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

9

6

0

15

55: 35

195: 144

IV

HAJNÓWKA I

8

5

1

14

47: 33

176: 129

V

ŁOSICE

9

5

0

15

54: 36

173: 128

VI

HAJNÓWKA II

9

4

1

10

40: 50

151: 184

VII

CZEREMCHA II

9

1

0

2

24: 60

129: 224

VIII

DROHICZYN

9

1

0

2

23: 67

205: 194

IX

WWS POPŁAWY

9

1

0

2

17: 73

88: 247

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - 1 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

9

26

79: 15

II

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

9

23

73: 29

III

Makulski Andrzej

Czeremcha I

9

21

68: 33

IV

Lipiński Janusz

Czeremcha I

9

20

70: 27

V

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

9

20

69: 36

VI

Pietruszewski Jarosław

Łosice

9

20

69: 37

VI

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

7

18

56: 21

VII

Siennicki Sylwester

Łosice

9

16

57: 45

VIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

15

52: 29

IX

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

8

15

52: 30

X

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

9

15

55: 50

XI

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

8

14

50: 31

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

9

14

51: 48

XIII

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

7

13

47: 31

XIV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

9

12

56: 53

XV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

12

48: 48

XVI

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

9

12

53: 57

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

8

11

43: 48

XVIII

Tarapata Paulina

Łosice

8

11

42: 47

XIX

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

9

9

44: 64

XX

Socha Renata

Czeremcha II

5

8

32: 29

XXI

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

4

7

22: 16

XXII

Kosiński Piotr

WWS Popławy

8

7

30: 61

XXIII

German Jerzy

Hajnówka II

9

6

26: 69

XXIV

Kosiński Patryk

WWS Popławy

9

5

25: 72

XXV

Borowski Mariusz

WWS Popławy

9

5

24: 71

XXVI

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

3

9: 2

XXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

8

2

18: 66

XXVIII

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXIX

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 9

XXX

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXXII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

6

0

4: 48

XXXIII

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

9

0

4: 81

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA - 1 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

9

7

34: 16

II

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

7

30: 14

III

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

9

7

31: 16

IV

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

5

20: 14

V

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

8

3

20: 25

VI

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

3

2

11: 6

VII

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

3

2

8: 6

VIII

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

3

2

8: 8

IX

Pietruszewski Jarosław

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

1

4: 0

X

Kowalski Ryszard

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

1

4: 2

XI

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

1

4: 3

XII

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

2

1

4: 5

XIII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

6

1

9: 22

XIV

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

XV

Kosiński Patryk

Żero Jan

WWS Popławy

1

0

1: 4

XVI

Siekierko Andrzej

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XVII

Kosiński Piotr

Borowski Mariusz

WWS Popławy

2

0

3: 8

XVIII

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

2

0

2: 8

XIX

Kosiński Patryk

Kosiński Piotr

WWS Popławy

2

0

1: 8

XX

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

4

0

5: 16

XXI

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

6

0

11: 24

W 2 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ ZAGRAJĄ:

*WWS Popławy – Drohiczyn

*Hajnówka I – Czeremcha II

*Łosice – Hajnówka II

*„Top Spin” Siemiatycze – Czeremcha I

Pauzuje – Team Śledzianów Ciechanowiec

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.