Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2019/20 – pierwsza kolejka Rundy I

8

Start beniaminków ligi okazał się bardzo trudny, ponieważ w pierwszych spotkaniach musieli uznać wyższość czołowych drużyn z poprzedniego sezonu. Jednak przegrana 1: 9 Drohiczyna z Team Śledzianów Ciechanowiec i WWS Popławy z Łosicami, to tylko pierwszy szlif przed następnymi spotkaniami. „Top Spin" Siemiatycze również dość łatwo odniósł trzypunktowe zwycięstwo, pokonując 8: 2 przyjezdnych z drugiej Hajnówki.

MECZ nr 1 Rundy I z dnia 28.09.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - DROHICZYN

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” MARCINIUK Mariusz 3: 1

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” MARCINIUK Mariusz 3: 2

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” MARCINIUK Mariusz 3 : 2

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 1: 3

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI SŁ. – JAGIEŁŁO P./ MARCINIUK M. 4: 0

Końcowy wynik 9: 1 ( 29: 10) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 5)

  • Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec)–1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 2 Rundy I z dnia 09.10.2019r.

ŁOSICE – WWS POPŁAWY

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 1

2) „B” SIENNICKI Sylwester - „Y” BOROWSKI Mariusz 3: 1

3) „C” TARAPATA Paulina - „ Z” KRYŃSKI Dawid 3: 0

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” KRYŃSKI Dawid 3: 0

5) „B” SIENNICKI Sylwester - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 1

6) „C” TARAPATA Paulina - „Y” BOROWSKI Mariusz 3: 0

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” BOROWSKI Mariusz 3: 2

8) „B” SIENNICKI Sylwester - „Z” KRYŃSKI Dawid 3: 0

9) „C” TARAPATA Paulina - „X” KOSIŃSKI Patryk 1: 3

10) PIETRUSZEWSKI J./ TARAPATA P. – KOSIŃSKI P./ BOROWSKI M. 4: 1

Końcowy wynik 9: 1 ( 29: 7) dla ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 3 pkt. (9: 2)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 3)

  • Tarapata Paulina (Łosice) – 2 pkt. (7: 3)

  • Patryk Kosiński (WWS Popławy) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Pietruszewski Jarosław/ Tarapata Paulina ( Łosice ) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 3 Rundy I z dnia 09.09.2019r.

TOP SPIN” SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA II

1) „A” MOCZULSKI Rafał - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

2) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Y” GERMAN Jerzy 3: 1

3) „C” SIEKIERKO Andrzej - „ Z” KOJŁO Marcin 3: 0

4) „A” MOCZULSKI Rafał - „Z” KOJŁO Marcin 3: 1

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

6) „C” KRYSIŃSKI Wojciech- „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

7) „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

8) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Z” KOJŁO Marcin 3: 0

9) „C” KRYSIŃSKI Wojciech - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

10) SIEKIERKO A./ KRYSIŃSKI W. – CHARYTONOW K./ GERMAN J. 4: 1

Końcowy wynik 8: 2 (26: 9) dla „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) –2 pkt. (7: 4)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2 pkt. (7: 4)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 0)

  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 3)

Debel: Siekierko Andrzej/ Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) –1 pkt. (4: 1)

MECZ nr 4 Rundy I

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II z przyczyn losowych przeniesiony na termin późniejszy

HAJNÓWKA I - pauzuje

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

ŁOSICE

1

1

0

3

9: 1

29: 7

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

1

1

0

3

9: 1

29: 10

III

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1

1

0

3

8: 2

26: 9

IV

HAJNÓWKA II

1

0

0

0

2: 8

9: 26

V

DROHICZYN

1

0

0

0

1: 9

10: 29

VI

WWS POPŁAWY

1

0

0

0

1: 9

7: 29

VII

HAJNÓWKA I

-

-

-

-

-

-

VIII

CZEREMCHA I

-

-

-

-

-

-

IX

CZEREMCHA II

-

-

-

-

-

-

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Siennicki Sylwester

Łosice

1

3

9: 2

II

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

1

3

9: 2

III

Pietruszewski Jarosław

Łosice

1

3

9: 3

IV

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

1

3

9: 3

V

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

1

3

9: 3

VI

Tarapat Paulina

Łosice

1

2

7: 3

VII

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

1

2

7: 5

VIII

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 4

IX

Charytonow Karol

Hajnówka II

1

2

7: 4

X

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

1

3: 0

XI

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

1

3: 3

XII

Kosiński Patryk

WWS Popławy

1

1

5: 8

XIII

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

1

1

4: 7

XIV

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

1

0

5: 9

XV

Borowski Mariusz

WWS Popławy

1

0

3: 9

XVI

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XVII

German Jerzy

Hajnówka II

1

0

1: 9

XVIII

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

1

0

0: 9

XIX

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 0

II

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 1

III

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

1

4: 1

IV

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

1

0

1: 4

V

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

1

0

1: 4

VI

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

1

0

0: 4

W drugiej kolejce zagrają:

  • Drohiczyn - WWS Popławy

  • Czeremcha II – Hajnówka I

  • Hajnówka II – Łosice

  • Czeremcha I - „Top Spin” Siemiatycze”

Pauzuje - Team Śledzianów Ciechanowiec

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.