Kolejka piłkarska

26

Z szerokimi uśmiechami na twarzy wrócili młodzi piłkarze OSiR Hajnówka z turnieju w Brańsku i  ze spotkania z Mielnikiem.           

 

W dniu 09.06.2013r. piłkarze  z rocznika 2002 i młodsi  wygrali wszystkie mecze bez straty gola. W pokonanym polu zostawili drużyny z Brańska, Kleszczel, Czeremchy i Siemiatycz. Juniorzy młodsi pokonując na wyjeździe MKS Mielnik 8:1 zapewnili sobie miejsce w pierwszej trójce zespołów w grupie II.

W pierwszym swoim turniejowym występie hajnowskie Orliki zmierzyły się z gospodarzem zawodów Pionierem Brańsk. Po nerwowej grze w pierwszej połowie meczu, w drugiej nasza drużyna opanowała sytuację na boisku, potwierdzając zdobytą bramką przez Jakuba Owłasiuka. Mimo usilnych starań i okazji do podwyższenia wyniku, spotkanie zakończyło się skromnym, ale pewnym zwycięstwem 1:0.

W drugim meczu rywalizowaliśmy z zespołem Orzeł Kleszczele. Przewaga techniczna naszych zawodników była bardzo widoczna i praktycznie gra toczyła się na połowie przeciwnika. Wzorowa współpraca miedzy naszymi zawodnikami zaowocowała wysoką wygraną 8:0.

Do trzeciego pojedynku z drużyną Kolejarza niestety nie doszło, ponieważ zespół z Czeremchy nie dojechał na turniej, oddając mecz walkowerem. W zamian nasza drużyna rozegrała towarzyskie spotkanie z Orłem Bobola Siemiatycze II, pewnie wygrywając 5:0.

Wyniki naszego zespołu:                 

OSiR Hajnówka – Pionier Brańsk 1:0        

  • Bramka: Jakub Owłasiuk

OSiR Hajnówka – Orzeł Kleszczele 8:0         

  • Bramki zdobyli: Paweł Sieńczuk 3, Daniel Kozaczuk 2, Piotr Daniszewski 1, Dawid Siemieniuk 1, Krystian Dutkowski 1.

OSiR Hajnówka – Kolejarz Czeremcha 3:0 v.o

Mecz towarzyski: OSiR Hajnówka – Orzeł Bobola Siemiatycze II   5:0          

  • Bramki zdobyli: Paweł Sieńczuk 2, Daniel Kozaczuk 2, Jakub Owłasiuk 1

Skład drużyny: Michał Gagan, Krzysztof Masajko, Krystian Dutkowski, Jakub Borowski, Jakub Owłasiuk, Paweł Sieńczuk, Daniel Kozaczuk, Dominik Durzyński, Piotr Daniszewski, Rafał Olifieruk, Dawid Siemieniuk. Rodzice, którzy pomagali trenerowi w czasie trwania turnieju: Sylwia i Dariusz Dutkowscy, Ewa i Jarosław Olifieruk, Irena Gagan, Andrzej Owłasiuk, Jarosław Kozaczuk, Adam Sieńczuk. Dzięki kompletowi punktów zdobytych w Brańsku, zespół Orlików zakończył rywalizację w swojej grupie  na drugim miejscu. Jednak od wyniku największą wartością jest kolektyw jaki zawiązał się między hajnowskimi młodymi piłkarzami.

Bardzo dużą rolę w budowaniu właściwej atmosfery w zespole spełniają rodzice hajnowskich piłkarzy, którzy przez cały okres trwania rozgrywek otaczali swoją opieką nie tylko swoje pociechy. Z uwagi na zakończenie rozgrywek sezonu piłkarskiego 2012/2013 chciałbym serdecznie podziękować dla wszystkich zawodników i ich rodziców drużyny Orlików za sezon, który przyniósł nam wiele emocji i wzbogacił o nowe doświadczenia. Zawodnikom dziękuję za wytrwałość w dążeniu do celu, zaangażowanie i systematyczność, bo dzięki tym cechom staliśmy się zgraną piłkarską drużyną, a rodzicom – za okazałą pomoc w organizacji  zespołu, za kibicowanie w chwilach zwycięstw i momentach trudnych, gdy nie wszystko nam wychodziło tak jakbyśmy oczekiwali.

Piłkarze zespołu juniorów OSiR Hajnówka w niedzielne przedpołudnie pokonali 8:1 drużynę z Mielnika i zdobyli cenne trzy punkty. Wysokim zwycięstwem zapewnili sobie co najmniej trzecie miejsce w tabeli grupy II. W dniu 15.06.2013r. ostatnie spotkanie sezonu piłkarskiego 2012/2013 juniorzy rozegrają ze Spartą 1951 Szepietowo.

Juniorzy młodsi: MKS Mielnik – OSiR Hajnówka 1:8 (0:4)

Bramki dla OSiR: Michał Lewczuk 3', 23',52', Sebastian Czurak 19',47', Kamil Oksentowicz 8',Tomasz Trusiewicz 49', Marek Klimczak 66'.

Skład OSiR: Piotr Awksentiuk, Paweł Awksentiuk, Jakub Nazaruk, Kamil Oksentowicz, Daniel Zasim, Michał Zasim, Tomasz Trusiewicz, Sebastian Czurak, Marek Klimczak, Maciej Czarnota, Dorian Wasilewicz.

autor:Trener Marek Hanula

fot.: Jarosław Kozaczuk

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.