10 dni przed rozpoczęciem rozgrywek Podlaskiego ZPN

21

Rozgrywki piłkarskie 2019/2020 zbliżają się do nas wielkimi krokami, dlatego też przygotowania do nadchodzącego sezonu wśród zawodników OSiR Hajnówka wkraczają w decydującą fazę.

Na 10 dni przed startem ligi zawodnicy Trampkarzy i Młodzików wspólnie przygotowują się do inauguracji rozgrywek. W tym tygodniu, aby dobrze przygotować się do pierwszego meczu oraz rozwinąć swoje umiejętności, nasi zawodnicy systematycznie spotykają się każdego dnia 2 razy dziennie - na porannym treningu o godzinie 10:00 oraz po południu o 17:00.

Każde organizowane zajęcia skupiają się na rozwinięciu konkretnej cechy naszych piłkarzy, częste treningi pozwalają na przeprowadzenie treningów techniczno-taktycznych, koordynacyjnych, wytrzymałościowych oraz rozgrywaniu wielu małych gier. Dzięki wysokiej częstotliwości treningów i różnorodnej formie zajęć nasi młodzi zawodnicy wszechstronnie podnoszą własną sprawność i stają się coraz lepszymi piłkarzami.

Dodatkowo podczas zajęć, aby lepiej zgrać nasze drużyny oraz poszczególne formacje, przeprowadzane są wewnętrzne sparingi. We wtorek doszło do wewnętrznego meczu pomiędzy drużynami Trampkarzy i Młodzików OSiR Hajnówka. Po wyrównanej, remisowej pierwszej połowie, ostatecznie wygrała starsza drużyna (Trampkarze) 7:1. W tym spotkaniu wynik nie był najważniejszy, priorytetem było zgranie obu drużyn, wprowadzenie nowych zawodników do zespołów oraz rozegranie spotkania w warunkach meczowych. Z pewnością przed rozpoczęciem sezonu nasze drużyny zagrają ze sobą jeszcze kilka gier sparingowych, chociaż czasu pozostało niewiele, bo pierwsze mecze ligowe naszych drużyn Młodzików i Trampkarzy będą miały miejsce 31 sierpnia w Hajnówce, a ich rywalimi będą Orzeł Siemiatycze (Młodziki) oraz KS Michałowo (Trampkarze).

Młodsze drużyny OSiR Hajnówka – Orliki oraz Żaki na swoich zajęciach kontynuują ideę Turnieju Holenderskiego. Cieszy spora frekwencja podczas organizowanych zajęć, co napawa optymizmem przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. W najbliższą sobotę, 24 sierpnia, drużyny OSiR Hajnówka będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w organizowanym wspólnie z Animatorem Orlika przy Parku Wodnym „Wakacyjny Turniej Orlika 2019”.

Dawid Wojciuk

fot. Marek Hanula


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.