Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – ostatnia kolejka Rundy rewanżowej

IMG 2001

Wyjazdowy mecz do Łosic nie był fortunny dla pierwszej Hajnówki. Wprawdzie przyjezdni wywalczyli remis, ale ten wynik pozbawił gości pierwszego miejsca w lidze. Hajnówka druga nie poradziła sobie z ostatecznym liderem Team Śledzianów Ciechanowiec. Natomiast zespół z Siemiatycz rozgromił drugą Czeremchę 9: 1 i takim samym wynikiem Czeremcha I wygrała z Hajnówką Oldboje Straż.

W klasyfikacji indywidualnej w sezonie 2018/2019 najlepszy okazał się Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) przed Grzegorzem Gałązką (Łosice) i Zbigniewem Miszczukiem (Hajnówka I). W grze podwójnej zwycięstwo odniosła para z Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk/ Janusz Ludwiczak) przed Łosicami (Jarosław Pietruszewski/ Grzegorz Gałązka) i Czeremchą I (Janusz Lipiński/ Andrzej Makulski).

MECZ nr 25 Rundy rewanżowej z dnia 23.04.2019r.

ŁOSICE - HAJNÓWKA I

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

2) „B” SIENNICKI Sylwester - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1                  

3) „C” GAŁĄZKA Grzegorz - „ Z” LUDWICZAK Janusz 3: 1

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Z” LUDWICZAK Janusz 0: 3

5) „B” SIENNICKI Sylwester - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3                        

6) „C” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 3 : 0

8) „B” SIENNICKI Sylwester - „Z” LUDWICZAK Janusz 2: 3                      

9) „C” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” MISZCZUK Zbigniew 3: 0

10)PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. - MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J.. 3: 4

Końcowy wynik 5: 5 ( 20: 19) dla drużyny z ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 3)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 5)
  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (5: 7)
  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (3: 6)
  • Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 3)

 

MECZ nr 26 Rundy rewanżowej z dnia 24.04.2019r.

                                            HAJNÓWKA II - TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC            

1) „A” CHARYTONOW Karol -   „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

2) „B” KUCZKO Wojciech - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3           

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” WSZOŁ Krzysztof 1: 3

4) „A” CHARYTONOW Karol - „Z” WSZOŁ Krzysztof 2: 3

5) „B” WILUK Mateusz - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3                        

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 1

7) „A” CHARYTONOW Karol -   „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3 : 1

8) „B” KUCZKO Wojciech - „Z” WSZOŁ Krzysztof 2: 3                        

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” JADCZUK Wojciech 1: 3

10) ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – WSZOŁ K./ JADCZUK W. 4: 2

Końcowy wynik 7: 3 ( 25: 16) dla TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 5)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (5: 6)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 7)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 7)

Debel: Orzechowski Wojciech/ Charytonow Karol (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 2)

 

MECZ nr 27 Rundy rewanżowej z dnia 25.04.2019r.

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE - CZEREMCHA II

1) „A” MOCZULSKI Rafał -   „X” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

2) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0                

3) „C” KRYSIŃSKI Wojciech - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) „A” MOCZULSKI Rafał - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 2

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 2: 3                        

6) „C” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

7) „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” PACZUSKA Paulina 3 : 0

8) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 1                      

9) „C” KRYSIŃSKI Wojciech - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

10) MOCZULSKI R./ KRYSIŃSKI W. – PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K. 4: 3

Końcowy wynik 9: 1 ( 30: 9) dla drużyny „TOPO SPIN” SIEMIATYCZE

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 4)
  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Moczulski Rafał/ Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 28 Rundy rewanżowej z dnia 26.04.2019r.

     HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ - CZEREMCHA I

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

2) „B” GERMAN Jerzy - „Y” MAKULSKI Andrzej 1: 3                             

3) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „ Z” STEPANIUK Adam 3: 0

4) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Z” STEPANIUK Adam 0: 3

5) „B” GERMAN Jerzy - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3                        

6) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3

7) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3

8) „B” GERMAN Jerzy „Z” STEPANIUK Adam 2: 3                        

9) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 0: 4

Końcowy wynik 9: 1 (28: 7) dla drużyny z CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 5)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Żornaczuk Dariusz (Hajnówka Oldboje Straż) – 1pkt. (4: 6)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I ) – 1 pkt.(4: 0)

 

TABELA KOŃCOWA DRUŻYNOWA SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punk. małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

14

12

                             1

34

107: 35

363: 172

II

HAJNÓWKA I

14

11

                           3

32

100: 40

347: 199

III

ŁOSICE

14

7

                        4

22

84: 56

323: 226

IV

CZEREMCHA I

14

7

                           3

23

78: 52

308: 238

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

14

5

                           2

15

70: 70

269: 270

VI

HAJNÓWKA II

14

3

                             0

7

47: 93

207: 347

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

14

2

                             2

6

39: 101

197: 349

VIII

CZEREMCHA II

14

1

                           1

3

32: 108

162: 356

 

TABELA KOŃCOWA INDYWIDUALNA SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

14

36

118: 38

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

13

34

110: 33

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

14

33

107: 45

IV

Wszoł   Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

14

31

108: 53

V

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

14

29

97: 56

VI

Lipiński   Janusz

Czeremcha I

14

28

102: 60

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

14

28

94: 58

VIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

14

28

94: 65

IX

Pietruszewski Jarosław

Łosice

14

26

96: 60

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

12

26

86: 58

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

14

23

85: 88

XII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

12

21

73: 54

XIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

10

20

70: 35

XIV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

14

18

68: 72

XV

Charytonow Karol

Hajnówka II

12

17

68: 72

XVI

Siennicki Sylwester

Łosice

14

15

66: 91

XVII

Socha Renata

Czeremcha II

9

14

57: 45

XVIII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

10

13

50: 58

XIX

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

10

13

55: 68

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

11

12

47: 53

XXI

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

14

9

47: 106

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

14

8

48: 107

XXIII

Ziniewicz   Katarzyna

Czeremcha II

10

8

36: 69

XXIV

Paczuska Paulina

Czeremcha II

10

7

31: 77

XXV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

12

2

10: 69

XXVI

Żornaczuk Dariusz

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVII

Szymczak Stanisław

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVIII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXIX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

11

1

11: 71

XXX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXI

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXXIII

Korza Kinga

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXIV

Dzwonkowski Zbigniew

Oldboje Straż Hajnówka

2

0

2: 12

XXXV

Kryczka Andrzej

Top Spin Siemiatycze

2

0

1: 18

XXXVI

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXXVII

Kowalski   Ryszard

Czeremcha II

11

0

8: 87

 

TABELA KOŃCOWA DEBLOWA SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

14

11

51: 29

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosł.

Łosice

13

9

47: 29

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

13

9

46: 28

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

14

6

35: 42

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

6

4

20: 21

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

4

32: 39

VII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

6

3

18: 20

VIII

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

3

16: 11

IX

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

3

3

12: 8

X

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 3

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Paczuska Paulina

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

3

0

6: 12

XVI

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XVIII

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XIX

Jagiełło Przemysław

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

0

0: 8

XX

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

                                                                                                                                                                                                          

Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym odbędzie się 11 maja 2019 (sobota) o godz. 11.00 w SP 1 Hajnówka, ul.3 Maja 54.

Po Turnieju również odbędzie się uroczyste podsumowanie Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2018/2019.

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.