Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – piąta kolejka Rundy rewanżowej

02t

Hajnowianie tracąc punkt z zawsze groźną Czeremchą I, stracili pierwsze miejsce. Sytuację tą wykorzystał Team Śledzianów Ciechanowiec wygrywając z Łosicami 6: 4 i dzięki temu wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji drużynowej. Pierwsze zwycięstwo odniosła Czeremcha II, która pokonała 6: 4 drugi zespół z Hajnówki. Natomiast hajnowscy strażacy okazali się lepsi od zawodników z „Top spin" Siemiatycze. Indywidualnie na czele tabeli znajduje się Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) z dorobkiem 32 punktów przed Grzegorzem Gałązką (Łosice) - 29 pkt. W grze podwójnej w dalszym ciągu liderem jest para z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak, która wyprzedza o jeden punkt Grzegorza Gałązkę i Jarosława Pietruszewskiego z Łosic.

MECZ nr 17 Rundy rewanżowej z dnia 11.04.2019r.

HAJNÓWKA I - CZEREMCHA I

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 2

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 0

3) „C” MISZCZUK Zbigniew - „ Z” STEPANIUK Adam 3: 0

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” STEPANIUK Adam 0: 3

5) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

6) „C” MISZCZUK Zbigniew - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 2

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” MAKULSKI Andrzej 1 : 3

8) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - - „Z” STEPANIUK Adam 3: 0

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 1: 4

Końcowy wynik 5: 5 ( 20: 18) dla drużyny z CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 4)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 5)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 7)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 6)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 8)

  • Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 1)

 

MECZ nr 18 Rundy rewanżowej z dnia 12.04.2019r.

HAJNÓWKA II – CZEREMCHA II

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” SOCHA Renata 0: 3

2) „B” KUCZKO Wojciech - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 2

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 2

4) „A” CHARYTONOW Karol „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 0: 3

5) „B” WILUK Mateusz - „X” SOCHA Renata 0: 3

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 2

7) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” PACZUSKA Paulina 1 : 3

8) „B” WILUK Mateusz - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 0: 3

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” SOCHA Renata 3: 2

10) ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K – PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K. 2: 4

Końcowy wynik 6: 4 ( 27: 15) dla drużyny z CZEREMCHY II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 6)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 2 pkt. (8: 3)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 2 pkt. (8: 3)

  • Kuczko Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 2)

  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt. (7: 7)

Debel: Paczuska Paulina/ Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt.(4: 2)

 

MECZ nr 19 Rundy rewanżowej z dnia 13.04.2019r.

HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

2) „B” GERMAN Jerzy - „Y” KRYCZKA Andrzej 3: 0

3) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „ Z” MOCZULSKI Tomasz 1: 3

4) „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Z” MOCZULSKI Tomasz 1: 3

5) „B” GERMAN Jerzy - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 2

6) „C” ŻORNACZUK Dariusz - „Y” KRYCZKA Andrzej 3: 0

7) „A” OCHRYCEWICZ Roman „Y” KRYCZKA Andrzej 3 : 1

8) „B” GERMAN Jerzy - „Z” MOCZULSKI Tomasz 1: 3

9) „C” DZWONKOWSKI Zbigniew - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 2: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – JAGIEŁŁO P./ MOCZULSKI T. 4: 0

Końcowy wynik 6: 4 ( 24: 15) dla drużyny HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 3)

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (7: 4)

  • German Jerzy (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (7: 5)

  • Żornaczuk Dariusz (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (4: 3)

  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 20 Rundy rewanżowej z dnia 13.04.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – ŁOSICE

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” SIENNICKI Sylwester 3: 0

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 2: 3

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” GAŁĄZKA Grzegorz 1: 3

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 3: 2

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - - „X” SIENNICKI Sylwester 3: 2

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 1: 3

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” SIENNICKI Sylwester 3: 0

10) JADCZUK W./ WSZOŁ K. – PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. 4: 2

Końcowy wynik 6: 4 (24: 20) dla drużyny TEAM SLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 4)

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 2 pkt. (8: 5)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (8: 6)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (5: 6)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (6: 8)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciech. ) – 1 pkt.(4: 2)

TABELA DRUŻYNOWA PO 5 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punk. małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

12

11

1

32

97: 25

320: 141

II

HAJNÓWKA I

12

10

2

29

88: 32

303: 161

III

ŁOSICE

12

7

2

20

74: 46

283: 187

IV

CZEREMCHA I

12

5

3

17

61: 49

253: 219

V

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

12

4

1

11

56: 64

219: 241

VI

HAJNÓWKA II

12

3

0

7

42: 78

179: 295

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

12

2

1

5

33: 87

170: 297

VIII

CZEREMCHA II

12

1

0

2

26: 94

129: 316

 

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 5 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

12

32

102: 30

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

11

29

94: 27

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

12

28

92: 39

IV

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

12

28

90: 40

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

12

27

94: 42

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

12

27

87: 42

VII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

12

24

87: 48

VIII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

12

23

85: 55

IX

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

12

23

78: 55

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

22

76: 72

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

11

20

68: 54

XII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

10

16

56: 48

XIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

8

15

53: 28

XIV

Charytonow Karol

Hajnówka II

10

14

56: 60

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

12

14

56: 63

XVI

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

10

13

50: 58

XVII

Siennicki Sylwester

Łosice

12

13

58: 78

XVIII

Socha Renata

Czeremcha II

8

12

49: 42

XIX

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

9

12

50: 60

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

10

9

38: 53

XXI

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

12

7

43: 90

XXII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

12

7

38: 91

XXIII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

8

6

26: 60

XXIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

8

5

25: 56

XXV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

10

2

10: 57

XXVI

Szymczak Stanisław

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

10

1

9: 65

XXIX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXX

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXI

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXXII

Kryczka Andrzej

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 9

XXXIII

Korza Kinga

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXIV

Dzwonkowski Zbigniew

Oldboje Straż Hajnówka

2

0

2: 12

XXXV

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

10

0

5: 78

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 5 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

12

9

43: 25

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

11

8

40: 22

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

10

6

34: 25

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

12

5

31: 35

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

4

19: 17

VI

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

3

14: 7

VII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

3

12: 12

VIII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

10

3

27: 33

IX

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 3

X

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

2

8: 5

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Paczuska Paulina

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

0

3: 8

XVI

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XVIII

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XIX

Jagiełło Przemysław

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

0

0: 8

XX

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.