"Pasjonujący" marzec rocznika 2012 i 2013 i koniec zimy

13

Marzec okazał się dla zawodników urodzonych w roku 2012 i 2013 na codzień trenujących w Akademii Piłkarskiej "Pasja" Hajnówka miesiącem, w którym mieliśmy okazję gościć w różnych odległych dla nas miejscach, aby wzbogacić swoje doświadczenie grając w piłkę nożną na różnych turniejach. Najpierw udaliśmy sie do Białej Podlaskiej, odpowiadając na zaproszenie tamtejszego "AP TOP 54. W środku tygodnia oczywiście szlifowanie umiejętności na treningach, a na jednym z nich odwiedzil nas Mosir Bielsk Podlaski i mieliśmy okazję zagrać sparing rocznikami 2012 i 2013, w którym padło mnóstwo bramek i ujrzelismy dużo świetnych akcji. I juz dwa dni pozniej pojechaliśmy pod Ostrów Mazowiecką, a dokładniej do małej miejscowości - Wąsewo, w której był organizowany turniej przez Football Dreams Passion. Były to dalekie wyjazdy, jednak nasi zawodnicy bardzo lubią grać w piłkę i dlatego w ostatnią niedzielę miesiąca udalo nam się jeszcze pojechać nieco bliżej, bo do Białegostoku na halę zwycięstwa. Tam z kolei rozegraliśmy turniej na hali, która jest otoczona bandami. Świetne doświadczenie, które na pewno zostanie w pamieci naszych zawodników.

Reprezentowaliśmy nasze miasto " Hajnówka" mierząc się z takimi drużynami jak:

Jagiellonia Białystok, AP Talent Białystok MŁKS Łomza, MOSP Białystok, SEMP Pogoń Siedlce, KKS Orzeł Siemiatycze, MKP Pogoń Siedlce, KS Cresa Siemiatycze, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski, Hatrick Białystok I i II, Junior Białystok I i II, Olimpia Zambrów I i II, Fdp Ostrów Mazowiecka, Waleczni Olszewo-Borki, Mlode Orły Pułtusk, Apn Ostrołęka I i II, Luks Czerwin, Brazylian Soccer School Białystok, , Włókniarz Białystok, Korona Dobrzyniewo duże, AP Sukces Białystok,

Zawodnicy, którzy brali udział w turniejach: Krzysztof Panasiuk, Piotr Czurak, Jakub Lasota, Gabriel Ignatowicz, Jan Ignatowicz, Mikołaj Wołkowycki, Grzegorz Tiełuszecki, Michał Siemieniuk, Szymon Szpakowicz Oprócz medali, dyplomów, pucharow ważniejsza była wspólna integracja i zabawa tych chłopców, nauka nowych zasad i elementów gry.

Każdy z zawodników zebrał mnóstwo doświadczenia, a na dodatkowe wyróżnienie zasługuje Krzysztof Panasiuk, który na jednym z turniejów do samego końca walczył o statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju, zdobywając aż 15 bramek. Niestety dla Krzysia, zawodnik występujący na codzień w Juniorze Białystok, wyprzedził go w ostatnim meczu pozbawiając go tej nagrody. Dla niego to jednak dodatkowy bodziec do jeszcze ciezszego treningu. Jednak dla nas trenerów zwycięzcami sa wszyscy, którzy na każdym treningu starają się i angażują w stu procentach.

Dziękujemy i jednocześnie cieszymy się, ze rodzice wspierają swoje pociechy, nie boją się puszczać ich samych w takie wyprawy, a oni dzieki temu rozwijają się w ekspresowym tempie i szlifuja to co mają w sobie najlepsze - Pasję!

Oczywiście rodzice również sa często obecni na turniejach i dziękujemy za kulturalny doping i wsparcie.

A my zamykamy cudowny okres zimowy, mając nadzieję, że wiosną i lato będą jeszcze bardziej obfitowały w treningi, mecze towarzyskie i turnieje..

Od kwietnia wychodzimy trenować na podwórku, by 13.04 w Sokółce rozegrać kolejny turniej dla tego rocznika, a za dwa kolejne tygodnie zacząć rozgrywki ligowe organizowane przez Podlaski ZPN.

A już pod koniec maja wielki turniej "Białystok Trophy", który zostanie rozegrany na stadionie Jagielloni, będzie to niezwykle wydarzenie w życiu naszych zawodników. Wystapimy tam w rocznikach 2012 i 2013.

Przypominamy, że nabór do roczników 2009 - 2013 trwa u nas cały rok, a pierwszy miesiąc jest gratis!

Do usłyszenia.

#łączynasPasja

Langa Adam

Zdj. Nina Ignatowicz


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.