Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – czwarta kolejka Rundy rewanżowej

1Prowadzące drużyny walczą o każdy punkt, który może być bardzo ważny w końcowym rozliczeniu. Team Śledzianów Ciechanowiec rozgromił strażaków 10: 0, a Hajnówka I 9: 1 drugi zespół z Hajnówki. Łosice zdobyły cenne punkty w Czeremsze. Zwycięstwo 7: 3 nad drugą Czeremchą i remis z pierwszym zespołem kolejarzy, umocniło ich na trzecim miejscu.

Jednak utrzymanie lokaty na „pudle” jest nie pewne, ponieważ przed nimi jeszcze trzy spotkania. Czeremcha I pokonała na wyjeździe drużynę z Siemiatycz i plasuje się na czwartym miejscu. W klasyfikacji indywidualnej na pierwszym miejscu z dorobkiem 29 punktów jest Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) przed Grzegorzem Gałązką (Łosice). Na trzecim miejscu(po 26 pkt.) jest aż czterech zawodników – dwóch z Hajnówki i dwóch z Team Śledzianów Ciechanowiec. W grze podwójnej od kilkunastu kolejek na czele jest para z Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak). O zwycięstwie w tej klasyfikacji zadecyduje mecz hajnowian z Łosicami, gdyż para z Łosic (Jarosław Pietruszewski/ Grzegorz Gałązka) ma tylko jeden punkt straty do prowadzących.

MECZ nr 12 Rundy rewanżowej z dnia 01.04.2019r.

CZEREMCHA I – ŁOSICE

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -  „X” MAKULSKI Andrzej 3: 1

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” STEPANIUK Adam 3: 1                     

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Z” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 0                          

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” STEPANIUK Adam 3: 0

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   -   „Y” STEPANIUK Adam 2 : 3

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz -   - „Z” LIPIŃSKI Janusz 2: 3                        

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3

10) PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 4: 3

Końcowy wynik 5: 5 ( 22: 20) dla drużyny z ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)
  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 2 pkt. (8: 4)
  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (6: 7)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 6)
  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (4: 7)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 8)
  • Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz (Łosice) – 1 pkt.(4: 3)

 

MECZ nr 13 Rundy rewanżowej z dnia 02.04.2019r.

                                            ŁOSICE – CZEREMCHA II

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „X” PACZUSKA Paulina 3: 0

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 1: 3                

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” PACZUSKA Paulina 3: 0                        

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 0: 3

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3 : 1

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 1                        

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” PACZUSKA Paulina 1: 3

10) PIETREUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K. 4: 3

Końcowy wynik 7: 3 ( 24: 11) dla drużyny z ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)
  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 2 pkt. (7: 4)
  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 2 pkt. (7: 4)
  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (4: 6)
  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz (Łosice) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 14 Rundy rewanżowej z dnia 03.04.2019r.

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE – CZEREMCHA I

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech -   „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3

2) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Y” LIPIŃSKI Janusz 3: 0                       

3) „C” MOCZULSKI Rafał- „ Z” STEPANIUK Adam 3: 0

4) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Z” STEPANIUK Adam 0: 3

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” MAKULSKI Andrzej 1: 3                        

6) „C” MOCZULSKI Rafał - „Y” LIPIŃSKI Janusz 3: 0

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech „Y” LIPIŃSKI Janusz 0 : 3

8) „B” MOCZULSKI Tomasz -  - „Z” STEPANIUK Adam 3: 1                      

9) „C” MOCZULSKI Rafał - „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3

10) MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.  2: 4

Końcowy wynik 6: 4 ( 20: 15) dla drużyny CZEREMCHA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 4)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 6)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 6)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 15 Rundy rewanżowej z dnia 04.04.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” GERMAN Jerzy 3: 0

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0  

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” DZWONKOWSKI Zbigniew 3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech -   „Z” DZWONKOWSKI Zbigniew 3: 0

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - - „X” GERMAN Jerzy 3: 0                          

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

7) „A” JADCZUK Wojciech -   „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” DZWONKOWSKI Zbigniew 3: 0                        

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” GERMAN Jerzy 3: 1

10) JADCZUK W./ KOSTRZYŃSKI S. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 4: 2

Końcowy wynik 10: 0 (31: 7) dla drużyny TEAM SLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciech. ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 16 Rundy rewanżowej z dnia 05.04.2019r.

HAJNÓWKA II – HAJNÓWKA I

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3

2) „B” KUCZKO Wojciech - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3                       

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” MISZCZUK Zbigniew 3: 2

4) „A” CHARYTONOW Karol -   „Z” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

5) „B” KUCZKO Wojciech - „X” LUDWICZAK Janusz 2: 3                        

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 2: 3

8) „B” KUCZKO Wojciech - „Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3                        

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3

10) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 0: 4

Końcowy wynik 9: 1 (30: 9) dla drużyny HAJNÓWKA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 4)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 0)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

11

10

                             1

30

91: 21

296: 121

II

HAJNÓWKA I

11

10

                           1

28

83: 27

285: 141

III

ŁOSICE

11

7

                         2

20

70: 40

263: 163

IV

CZEREMCHA I

11

5

                           2

16

56: 44

233: 201

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

11

4

                           1

11

52: 58

204: 217

VI

HAJNÓWKA II

11

3

                             0

7

38: 72

164: 268

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

11

1

                             1

3

27: 83

146: 282

VIII

CZEREMCHA II

11

0

                           0

0

20: 90

102: 301

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

11

29

93: 26

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

10

27

86: 22

III

Wszoł   Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

11

26

89: 36

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

11

26

86: 34

V

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

11

26

81: 34

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

11

26

83: 37

VII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

11

22

79: 42

VIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

11

22

74: 47

IX

Lipiński   Janusz

Czeremcha I

11

21

77: 51

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

10

19

63: 47

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

11

19

67: 66

XII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

8

15

53: 28

XIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

9

14

55: 51

XIV

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

9

13

47: 45

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

11

13

53: 57

XVI

Siennicki Sylwester

Łosice

11

13

56: 69

XVII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

9

12

45: 50

XVIII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

9

12

50: 60

XIX

Socha Renata

Czeremcha II

7

10

41: 39

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

10

9

38: 53

XXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

5

19: 53

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

11

5

36: 86

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

11

5

31: 86

XXIV

Ziniewicz   Katarzyna

Czeremcha II

7

3

17: 53

XXV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

9

2

10: 51

XXVI

Szymczak Stanisław

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIX

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXXI

Korza Kinga

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXII

Dzwonkowski Zbigniew

Oldboje Straż Hajnówka

1

0

0: 9

XXXIII

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXXIV

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

9

0

6: 63

XXXV

Kowalski   Ryszard

Czeremcha II

10

0

5: 78

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

11

9

42: 21

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

10

8

38: 18

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

9

5

30: 24

IV

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

4

19: 17

V

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

11

4

27: 35

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

9

3

25: 29

VII

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

2

10: 5

VIII

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 3

IX

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

2

8: 5

X

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

2

8: 10

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Jagiełło Przemysław

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

0: 4

XV

Paczuska Paulina

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XVI

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

0

3: 8

XVII

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVIII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XIX

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XX

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

                                                                                                                                                                                                                           

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.