1 Kolejka Rundy Rewanżowej Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

05

Z lekkim opóźnieniem ruszyła Runda rewanżowa. Pierwsze mecze to dwa wysokie zwycięstwa po 9: 1 Siemiatycz nad Hajnówką II i Hajnówki I z Czeremchą II. W trzecim meczu lider ligi Team Śledzianów Ciechanowiec wygrał z zawsze groźną Czeremchą I 7: 3. Czwarte spotkanie Łosic z Oldbojami Straż Hajnówka został przełożony.

MECZ nr 1 Rundy rewanżowej z dnia 15.02.2019r.

TOP SPIN” SIEMIATYCZE - HAJNÓWKA II

1) „A” MOCZULSKI Rafał - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

2) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0

3) „C” MOCZULSKI Tomasz - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

4) „A” MOCZULSKI Rafał - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

5) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” CHARYTONOW Karol 3: 2

6) „C” MOCZULSKI Tomasz - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” WILUK Mateusz 3 : 0

8) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

9) „C” MOCZULSKI Tomasz - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

10) MOCZULSKI R./ KRYSIŃSKI W. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 4: 3

Końcowy wynik 9: 1 ( 28: 8) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jagiełło Przemysław („Top Spin”Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)

  • Moczulski Rafał („Top Spin”Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin”Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)

  • Krysiński Wojciech („Top Spin”Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 0)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 6)

Debel: Moczulski Rafał/ Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 2 Rundy rewanżowej z dnia 17.02.2019r.

CZEREMCHA II - HAJNÓWKA I

1) „A” PACZUSKA Paulina - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „Y” LUDWICZAK Janusz 1: 3

3) „C” TYCZYNO Eryk - „ Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

4) „A” PACZUSKA Paulina - „Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

5) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

6) „C” TYCZYNO Eryk - „Y” LUDWICZAK Janusz 0: 3

7) „A” PACZUSKA Paulina - „Y” LUDWICZAK Janusz 0: 3

8) „B” ZINIEWICZ Katarzyna „Z” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

10) PACZUSKA P,/ ZINIEWICZ K. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 4: 3

Końcowy wynik 9: 1 (30: 6) dla Hajnówki II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 0)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 1)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 1)

Debel: Paczuska Paulina/ Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II ) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 3 Rundy rewanżowej z dnia 19.02.2019r.

CZEREMCHA I -TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” MAKULSKI Andrzej - „X” JADCZUK Wojciech 1: 3

2) „B” LIPIŃSKI Janusz - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

3) „C” STEPANIUK Adam- „ Z” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

4) „A” MAKULSKI Andrzej - „Z” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

5) „B” LIPIŃSKI Janusz - „X” JADCZUK Wojciech 2: 3

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 1

7) „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

8) „B” LIPIŃSKI Janusz - „Z” WSZOŁ Krzysztof 2: 3

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – JADCZUK W./ WSZOŁ K. 4: 2

Końcowy wynik 7: 3 (24: 16) dla Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (4: 7)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha II) – 1 pkt. (7: 6)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha II) – 1 pkt. (4: 6)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej ( Czeremcha II ) – 1 pkt.(4: 2)

Mecz HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ : ŁOSICE – przełożony!!!

TABELA DRUŻYNOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

8

7

1

19

63: 19

207: 99

II

HAJNÓWKA I

8

7

1

19

57: 23

199: 111

III

ŁOSICE

7

4

1

11

41: 29

160: 115

IV

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

8

4

1

11

45: 35

165: 141

V

CZEREMCHA I

8

3

1

10

37: 33

165: 155

VI

HAJNÓWKA II

8

2

0

5

28: 52

121: 193

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

7

1

1

3

21: 49

106: 172

VIII

CZEREMCHA II

8

0

0

0

15: 65

80: 218

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

8

21

68: 20

II

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

8

19

61: 23

III

Gałązka Grzegorz

Łosice

6

18

54: 10

IV

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

8

18

64: 26

V

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

8

17

56: 29

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

8

17

54: 31

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

15

52: 36

VIII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

8

14

56: 40

IX

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

13

46: 51

X

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

6

12

43: 18

XI

Pietruszewski Jarosław

Łosice

7

12

46: 30

XII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

7

12

39: 32

XIII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

12

41: 41

XIV

Charytonow Karol

Hajnówka II

7

11

43: 38

XV

Socha Renata

Czeremcha II

6

9

37: 32

XVI

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

6

9

29: 27

XVII

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

8

9

36: 35

XVIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

8

9

38: 40

XIX

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

7

9

41: 47

XX

Siennicki Sylwester

Łosice

7

7

34: 47

XXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

4

4

14: 28

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

23: 53

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

22: 53

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

7

2

7: 36

XXV

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVI

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

5

1

9: 43

XXVII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXIX

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

6

0

3: 42

XXXI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

0

4: 60

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

6

30: 21

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

5

24: 16

III

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

6

4

22: 15

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

20: 19

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

3

15: 17

VI

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

2

10: 5

VII

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

2

8: 5

VIII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

2

21: 22

IX

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

1

4: 3

X

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XI

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XII

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XVI

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XVII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.