Czwarta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

5

Czwarta kolejka I Rundy Ligi nie przyniosła większych zmian. Zespoły z pierwszej trójki pokonały swoich przeciwników z drugiej części tabeli. Natomiast Czeremcha zremisowała u siebie z „Top Spinem" Siemiatycze 5: 5. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze trzy miejsca zajmują dwaj zawodnicy lidera drużynowego: Wojciech Jadczuk i Sławomir Kostrzyński oraz Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I). W rywalizacji deblowej już od kilku kolejek miejsce pierwsze okupują zawodnicy z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak).

 

MECZ nr 13 z dnia 29.11.2018r.

CZEREMCHA I - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” STEPANIUK Adam- „X” JAGIEŁŁO Przemysław 1: 3

2) „B” ŚLIWIŃSKI Zdzisław- „Y” MOCZULSKI Tomasz 2: 3

3) „C” LIPIŃSKI Janusz- „ Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

4) „A” STEPANIUK Adam - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

5) „B” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 0: 3

6) „C” LIPIŃSKI Janusz - „Y” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

7) „A” STEPANIUK Adam - „Y” MOCZULSKI Tomasz 3 : 0

8) „B” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3

9) „C” LIPIŃSKI Janusz - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 2: 3

10) LIPIŃSKI J./ STEPANIUK A. – JAGIEŁŁO P./ KRYSIŃSKI W. 4: 0

Końcowy wynik 5: 5 ( 21: 17) Czeremcha I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 4)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 4)

  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 6)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Lipiński Janusz/ Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 14 z dnia 29.11.2018r.

HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ -TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” GERMAN Jerzy - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

2) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

3) „C” KOJŁO Marcin - „ Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

4) „A” GERMAN Jerzy - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

5) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „X” JADCZUK Wojciech 1: 3

6) „C” KOJŁO Marcin - „Y” WSZOŁ Krzysztof 3: 2

7) „A” GERMAN Jerzy - „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

8) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

9) „C” KOJŁO Marcin - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

10) GARMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – WSZOŁ K./ JADCZUK W. 0: 4

Końcowy wynik 9: 1 (30: 5) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 3)

  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 15 z dnia 30.11.2018r.

HAJNÓWKA I – HAJNÓWKA II

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

2) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0

3) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

5) „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

6) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0

8) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

9) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. 4: 3

Końcowy wynik 6: 4 (23:16) dla Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 2)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt. (6: 6)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 16 z dnia 01.12.2018r.

CZEREMCHA II - ŁOSICE

1) „A” SOCHA Renata - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 2: 3

2) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

3) „C” KOWALSKI Ryszard - „ Z” SIENNICKI Sylwester 1: 3

4) „A” SOCHA Renata - „Z” SIENNICKI Sylwester 3: 2

5) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 0: 3

7) „A” SOCHA Renata - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

8) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „Z” SIENNICKI Sylwester 1: 3

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

10) SOCHA R./ ZINIEWICZ K. – GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. 3: 4

Końcowy wynik 8: 2( 29: 14) dla z Łosic

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 2)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (8: 4)

  • Siennicki Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (8: 5)

  • Socha Renata (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 7)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 1 pkt.(4: 3)

TABELA DRUŻYNOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

4

4

0

11

35: 7

111: 39

II

HAJNÓWKA I

4

4

0

11

31: 9

106: 50

III

ŁOSICE

4

3

1

9

27: 13

104: 62

IV

CZEREMCHA I

4

1

1

4

14: 16

77: 80

V

HAJNÓWKA II

3

1

0

2

12: 18

50: 73

VI

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

3

0

1

1

11: 19

50: 73

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

4

0

1

1

10: 30

53: 105

VIII

CZEREMCHA II

4

0

0

0

7: 33

40: 109

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

4

12

36: 6

II

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

4

11

33: 7

III

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

4

10

32: 10

IV

Pietruszewski Jarosław

Łosice

4

9

34: 10

V

Gałązka Grzegorz

Łosice

3

9

27: 6

VI

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

4

8

30: 15

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

4

8

30: 16

VIII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

4

8

27: 17

IX

Lipiński Janusz

Czeremcha I

4

7

28: 21

X

Charytonow Karol

Hajnówka II

3

6

21: 14

XI

Siennicki Sylwester

Łosice

4

6

27: 22

XII

Socha Renata

Czeremcha II

4

6

25: 23

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

3

6

19: 20

XII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

5

17: 19

XIII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

4

4

20: 29

XIV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

4

16: 25

XV

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

3

13: 11

XVI

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

3

3

12: 15

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

3

3

10: 18

XVIII

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

3

2

11: 15

XIX

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

4

2

12: 32

XX

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

4

2

11: 32

XXI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

1

7: 34

XXIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIV

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

3: 12

XXV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

3

0

0: 15

XXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

4

0

2: 33

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

4

4

16: 8

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

3

3

12: 7

III

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

4

2

10: 12

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

2

10: 5

V

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

VI

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

5: 7

VII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

VIII

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

0

3: 8

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

3

0

7: 12

XI

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

 

W piątej kolejce zagrają:

  • Czeremcha I – Hajnówka I

  • Czeremcha II – Hajnówka II

  • Top Spin” Siemiatycze - Hajnówka Oldboje Straż

  • Łosice - Team Śledzianów Ciechanowiec

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.