Druga kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

4

W drugim rozdaniu Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym do najciekawszych i wyrównanych spotkań należały mecze: Łosice z Czeremchą I – 6: 4 dla zawodników z województwa mazowieckiego oraz Hajnówki II z Hajnówką Oldboje Straż – 6: 4 dla drugiej Hajnówki. Natomiast Czeremcha II musiała zdecydowanie oddać pola 1: 9 bardzo silnej drużynie ze Śledzianowa. Wyjazd Hajnówki pierwszej do Siemiatycz okazał się szczęśliwy, gdyż pokonali tam dobrze grający „Top Spin" 7: 3. Na miejscu pierwszym i drugim we wszystkich klasyfikacjach drużynowych i indywidualnych są drużyny: Team Śledzianów Ciechanowiec i Hajnówka I. Jednak na podstawie lat ubiegłych miejsca w tabelach będą się wielokrotnie przetasowywać. Do rozegrania pierwszej rundy zostało jeszcze po pięć meczów.

MECZ nr 5 z dnia 24.10.2018r.

CZEREMCHA II – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” SOCHA Renata - „X” JADCZUK Wojciech 2: 3

2) „B” ZINIEWICZ Katarzyna- „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

3) „C” KOWALSKI Ryszard- „ Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

4) „A” SOCHA Renata- „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

5) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

7) „A” SOCHA Renata - „Y” WSZOŁ Krzysztof 3: 1

8) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

10) SOCHA R./ ZINIEWICZ K. – JADCZUK W../ WSZOŁ K. 1: 4

Końcowy wynik 9: 1 ( 29: 7 ) dla Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 3)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 6 z dnia 26.10.2018r.

TOP SPIN SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA I

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech- „X” LUDWICZAK Janusz 3: 2

2) „B” MOCZULSKI Rafał - „Y” MISZCZUK Zbigniew 2: 3

3) „C” JAGIEŁŁO Przemysław „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

4) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

5) „B” MOCZULSKI Rafał - „X” LUDWICZAK Janusz 2: 3

6) „C” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

8) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0

9) „C” MOCZULSKI Tomasz - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 2

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T. 4: 1

Końcowy wynik 7: 3 (26: 18) dla Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 5)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (7: 8)

  • Moczulski Rafał (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (7: 6)

  • Moczulski Tomasz (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 2)

  • Krysiński Wojciech (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Miszczuk Z./ Ludwiczak J. (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 7 z dnia 27.10.2018r.

HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ – HAJNÓWKA II

1) „A” GERMAN Jerzy - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

2) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 1

3) „C” KOJŁO Marcin - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

4) „A” GERMAN Jerzy - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

5) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

6) „C” KOJŁO Marcin - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 2

7) „A” GERMAN Jerzy - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

8) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

9) „C” KOJŁO Marcin - „X” CHARYTONOW Karol 2: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 4: 2

Końcowy wynik 6: 4 (23: 22) dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 3)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 6)

  • Kojło Marcin (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (7: 8)

  • German Jerzy (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (5: 6)

  • Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 8 z dnia 28.10.2018r.

CZEREMCHA I – ŁOSICE

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 2: 3

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” SINNICKI Sylwester 0: 3

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” SINNICKI Sylwester 3: 1

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 1: 3

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 2: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” SINNICKI Sylwester 3: 2

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. 2: 4

Końcowy wynik 6: 4(26: 19) dla drużyny z Łosic.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 6)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 7)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (9: 3)

  • Sinnicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (6: 6)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 1 pkt.(4: 2)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

2

2

0

6

17: 3

55: 19

II

HAJNÓWKA I

2

2

0

5

15: 5

52: 26

III

ŁOSICE

2

1

1

3

11: 9

47: 37

IV

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

2

0

1

1

9: 11

40: 44

V

CZEREMCHA I

2

0

0

0

6: 14

31: 52

VI

CZEREMCHA II

2

0

0

0

3: 17

15: 55

VII

HAJNÓWKA II

1

1

0

2

6: 4

23: 22

VIII

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1

0

0

0

3: 7

18: 26

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

2

6

18: 2

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

2

6

18: 4

III

Pietruszewski Jarosław

Łosice

2

5

18: 3

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

2

5

16: 4

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

2

5

16: 6

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

2

4

12: 8

VII

Charytonow Karol

Hajnówka II

1

3

9: 3

VIII

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

3

9: 3

IX

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

3

14: 11

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

3

9: 6

XI

Lipiński Janusz

Czeremcha I

2

3

14: 13

XII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

2

3

13: 12

XIII

Siennicki Sylwester

Łosice

2

2

12: 12

XIV

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

10: 14

XV

Socha Renata

Czeremcha II

2

2

9: 13

XVI

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

9: 14

XVII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

2

8: 16

XVIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

1

1

7: 6

XIX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

1

3: 2

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

1

5: 8

XXI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

1

3: 16

XXIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

3: 6

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 3

XXV

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

1

0

2: 6

XXVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

0

3: 17

XXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

2

0

0: 18

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

2

8: 3

II

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

8: 4

III

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 1

IV

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

1

1

4: 2

V

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

1

6: 5

VI

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

VII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 4

VIII

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

1: 4

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

0

3: 8

 

W trzeciej kolejce zagrają:

  • Hajnówka I – Hajnówka Oldboje Straż

  • Team Śledzianów Ciechanowiec - „Top Spin” Siemiatycze

  • Czeremcha I – Czeremcha II

  • Łosice – Hajnówka II

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.