Pierwsza kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

2

W nieco w zmienionym składzie rozpoczęła się Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym na sezon 2018/2019.

Jak wcześniej wspomniałem zrezygnowały zespoły: TL Białowieża i Siemiatycze. Natomiast ich miejsce zastąpiły: Łosice (woj. mazowieckie) i Oldboje Straż Hajnówka. W pierwszej kolejce Czeremcha I i II przegrały swoje spotkania na wyjeździe po 2: 8. Wicelider z poprzedniego sezonu Team Śledzianów Ciechanowiec oddał tylko dwa punkty (jeden indywidualny i jeden deblowy). Debiutanci w lidze (Łosice i Oldboje Straż Hajnówka) podzielili między sobą punkty. Ich mecz zakończył się wynikiem 5: 5. Drużynowo i w grze podwójnej po jednym zwycięstwie fotel lidera i wicelidera okupuje Hajnówka I i Team Śledzianów Ciechanowiec. Na prowadzeniu w klasyfikacji indywidualnej z kompletem punktów jest czterech zawodników: Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I), Pietruszewski Jarosław (Łosice) oraz Jadczuk Wojciech i Wszoł Krzysztof (obaj z Teamu Śledzianów Ciechanowiec).

 

 

MECZ nr 1 z dnia 12.10.2018r.

HAJNÓWKA I – CZEREMCHA II

1) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” SOCHA Renat 0: 3

2) „B” LUDWICZAK Janusz- „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 1: 3

3) „C” MISZCZUK Zbigniew- „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” LUDWICZAK Janusz - „X” SOCHA Renata 3: 0

6) „C” MISZCZUK Zbigniew - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

7) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

8) „B” LUDWICZAK Janusz - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” SOCHA Renat 3: 0

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – SOCHA R./ ZINIEWICZ K. 4: 2

Końcowy wynik 8: 2 (26: 8) dla Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 3)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 6)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Ludwiczak Janusz/ Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 2 z dnia 15.10.2018r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – CZEREMCHA I

1) „A” KOSTRZYŃSKI Sławek - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

2) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 1

3) „C” JADCZUK Wojciech- „ Z” STEPANIUK Adam 3: 0

4) „A” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” STEPANIUK Adam 3: 0

5) „B” WSZOŁ Krzysztof- „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 1

6) „C” JADCZUK Wojciech - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 0

7) „A” KOSTRZYŃSKI Sławek - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 0

8) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Z” STEPANIUK Adam 3: 1

9) „C” JADCZUK Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 2

10) KOSTRZYŃSKI Sł./ WSZOŁ K. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 1: 4

Końcowy wynik 8: 2 (26: 12) dla Team Śledzianów Ciechanowiec.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 3 z dnia 18.10.2018r.

ŁOSICE – HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” TARAPATA Paulina - „X” GERMAN Jerzy 3: 2

2) „B” SIENNICKI Sylwester „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

3) „C” PIETRUSZEWSKI Jarosław- „ Z” KOJŁO Marcin 3: 0

4) „A” TARAPATA Paulina - „Z” KOJŁO Marcin 0: 3

5) „B” SIENNICKI Sylwester - „X” GERMAN Jerzy 2: 3

6) „C” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

7) „A” TARAPATA Paulina - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 1: 3

8) „B” SIENNICKI Sylwester - „Z” KOJŁO Marcin 1: 3

9) „C” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” GERMAN Jerzy 3: 0

10) PIETRUSZEWSKI Jar./ SIENNICKI S. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 2: 4

Końcowy wynik 5: 5 (21: 18).

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 0)

  • Kojło Marcin (Oldboje Straż Hajnówka ) – 2 pkt. (6: 4)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (6: 6)

  • German Jerzy (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (5: 8)

  • Tarapata Paulina (Łosice) – 1 pkt. (4: 8)

  • Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 4 HAJNÓWKA II – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE przełożony na termin późniejszy.

TABELA DRUŻYNOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

1

1

0

3

8: 2

26: 8

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

1

1

0

3

8: 2

26: 12

III

ŁOSICE

1

0

1

1

5: 5

21: 18

IV

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

1

0

1

1

5: 5

18: 21

V

CZEREMCHA I

1

0

0

0

2: 8

12: 26

VI

CZEREMCHA II

1

0

0

0

2: 8

8: 26

VII

HAJNÓWKA II

0

-

-

-

-

-

VIII

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

0

-

-

-

-

-

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

1

3

9: 0

II

Pietruszewski Jarosław

Łosice

1

3

9: 0

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

1

3

9: 2

IV

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

1

3

9: 3

V

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

1

2

7: 3

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

1

2

7: 3

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

1

2

6: 3

VIII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

1

2

6: 4

IX

Siennicki Sylwester

Łosice

1

1

6: 6

X

Lipiński Janusz

Czeremcha I

1

1

6: 7

XI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

5: 8

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

1

1

3: 6

XIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

1

3: 7

XV

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

3: 7

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

1

0

1: 9

XVII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

1

0

1: 9

XVIII

Kowlaski Ryszard

Czeremcha II

1

0

0: 9

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

1

1

4: 1

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

1

1

4: 2

III

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 2

IV

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

V

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

2: 4

VI

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

1: 4

W drugiej kolejce zagrają:

  • Czeremcha II – Team Śledzianów Ciechanowiec

  • Top Spin” Siemiatycze – Hajnówka I

  • Hajnówka Oldboje Straż – Hajnówka II

  • Czeremcha I - Łosice

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.