7. Kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

01 7t

Siódma i ostatnia kolejka Drużynowej Ligi Amatorów zmieniła nieco klasyfikację drużynową. Hajnówka I dzięki remisowi (5: 5) u siebie z Teamem Śledzianów Ciechanowiec, awansowała ostatnim rzutem na taśmę na miejsce trzecie. Czeremcha II pokonała 7: 3 TL Białowieżę. Komplet punktów zdobyła Renata Socha. Kolejne trzy punkty uzyskały zespoły z Siemiatycz. Top spin zwyciężył z Hajnówką II, a Siemiatycze z Czeremchą I. Komplety punktów dla swoich drużyn zgromadzili: Moczulski Rafał, Daniel Sawicki i Hryciuk Tomasz.

MECZ nr 65

HAJNÓWKA - TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) - „A" MIECZYŃSKI Jerzy - „X" JADCZUK Wojciech 0:3

2) - „B" MISZCZUK Zbigniew - „Y" WSZOŁ Krzysztof 0: 3

3) - „C" LUDWICZAK Janusz -„ Z" MOCZULSKI Robert 3: 0

4) - „A" MIECZYŃSKI Jerzy - „Z" KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

5) -„ B" MISZCZUK Zbigniew -„ X" JADCZUK Wojciech 0: 3

6) -„ C" LUDWICZAK Janusz - „Y" WSZOŁ Krzysztof 3: 1

7) - „A" MIECZYŃSKI Jerzy- „Y" WSZOŁ Krzysztof 1: 3

8) - „B" MISZCZUK Zbigniew - „Z" KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 2

9) - „C" LUDWICZAK Janusz-„ X" JADCZUK Wojciech 3: 2

10) – MISZCZUK Zbigniew Gra WSZOŁ Krzysztof 1: 4

LUDWICZAK Janusz podwójna JADCZUK Wojciech

Końcowy wynik 5: 5 (17: 21) remis

PUNKTY INDYWIDUALNE:

Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 3)

Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec)) – 2 pkt. (7: 4)

Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 6)

Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Jadczuk Wojciech– 1 pkt. (4: 1)

 

MECZ nr 66

CZEREMCHA II – TL BIALOWIEŻA

1)- „A" SOCHA Renata – „X" BORYSIUK Damian 3: 0

2)- „B" PACZUSKA Paulina – „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

3)- „C" ZINIEWICZ Katarzyna - „Z" PRZYGODZKI Sławomir 0: 3

4)- „A" SOCHA Renata - „Z" PRZYGODZKI Sławomir 3: 0

5)- „B" PACZUSKA Paulina- „X" BORYSIUK Damian 2: 3

6)- „C" ZINIEWICZ Katarzyna- „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 1

7)- „A" SOCHA Renata - „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

8)- „B" PACZUSKA Paulina - „Z" LEOŃCZUK Dawid 3: 0

9)- „C" ZINIEWICZ Katarzyna - „X" BORYSIUK Damian 0: 3

10)- SOCHA Renata Gra BOGUSZEWSKA Paulina 4: 1

PACZUSKA Paulina podwójna BORYSIUK Damian

Końcowy wynik 7 : 3 ( 24 : 11 ) drużynie z Czeremchy II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Socha Renat (Czeremcha II) – 3 pkt. (9: 0)
  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 2 pkt. (8: 3)
  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 2 pkt. (6: 5)
  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 7)
  • Przygodzki Sławomir (TL Białowieża) – 1 pkt. (3: 3)
  • Debel: Socha Renta/ Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt.(4: 1)

 

MECZ nr 67

SIEMIATYCZE – CZEREMCHA I

1)- „A" MARCINIUK Mariusz – „X" LIPIŃSKI Janusz 2: 3

2)- „B" HRYCIUK Tomasz– „Y" MAKULSKI Andrzej 3: 0

3)- „C" SAWICKI Daniel – „Z" STEPANIUK Adam 3: 0

4)- „A" MARCINIUK Mariusz – „Z" STEPANIUK Adam 0: 3

5)- „B" HRYCIUK Tomasz - „X" LIPIŃSKI Janusz 3: 0

6)- „C" SAWICKI Daniel – „Y" MAKULSKI Andrzej 3: 2

7)- „A" MARCINIUK Mariusz - „Y" MAKULSKI Andrzej 3: 2

8)- „B" HRYCIUK Tomasz – „Z" STEPANIUK Adam 3: 0

9)- „C" SAWICKI Daniel – „X" LIPIŃSKI Janusz 3: 2

10)- SAWICKI Daniel Gra LIPIŃSKI Janusz 4: 1

HRYCIUK Tomasz podwójna MAKULSKI Andrzej

Końcowy wynik 8 : 2 ( 27 : 13 ) drużynie z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Hryciuk Tomasz ( Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)
  • Sawicki Daniel ( Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 4)
  • Marciniuk Mariusz ( Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 7)
  • Lipiński Janusz ( Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 8)
  • Stepaniuk Adam ( Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 6)
  • Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 1)

 

MECZ nr 68

„TOP SPIN" SIEMIATYCZE - HAJNÓWKA II

1)- „A" MOCZULSKI Rafał – „X" CHARYTONOW Karol 3: 0

2)- „B" MOCZULSKI Tomasz – „Y" HAJDUK Marek 3: 0

3)- „C" SIEKIERKO Andrzej - „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 3: 2

4)- „A" MOCZULSKI Rafał - „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

5)- „B" MOCZULSKI Tomasz- „X" CHARYTONOW Karol 2: 3

6)- „C" SIEKIERKO Andrzej- „Y" HAJDUK Marek 3: 1

7)- „A" MOCZULSKI Rafał - „Y" HAJDUK Marek 3: 0

8)- „B" MOCZULSKI Tomasz - „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

9)- „C" KRYSIŃSKI Wojciech - „X" CHARYTONOW Karol 3: 2

10)- MOCZULSKI Rafał Gra CHARYTONOW Karol 4: 2

SIEKIERKO Andrzej podwójna ORZECHOWSKI Wojciech

Końcowy wynik 8 : 2 ( 27 : 13 ) drużynie z „Top spina" Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top spin"Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)
  • Siekierko Andrzej („Top spin"Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)
  • Moczulski Tomasz („Top spin"Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 6)
  • Krysiński Wojciech („Top spin"Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 2)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 8)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 6)
  • Debel: Moczulski Rafał/ Siekierko Andrzej („Top Spin" Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 2)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

SIEMIATYCZE

15

13

0

38

95: 31

313: 147

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

15

12

1

34

89: 36

237: 164

III

HAJNÓWKA I

15

9

2

29

71: 45

230: 185

IV

CZEREMCHA I

15

9

1

30

72: 44

266: 199

V

TOP SPIN SIEMIATYCZE

15

9

0

25

72: 54

250: 219

VI

HAJNÓWKA II

15

5

1

17

56: 70

208: 261

VII

CZEREMCHA II

15

3

1

11

35: 91

157: 308

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

12

1

0

4

17: 92

56: 213

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

15

33

97: 33

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

15

30

74: 26

III

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

15

29

72: 39

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

15

27

75: 37

V

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

10

26

78: 3

VI

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

15

26

84: 44

VII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

15

25

77: 58

VIII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

13

24

76: 37

IX

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

15

23

65: 58

X

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

15

22

64: 62

XI

Socha Renata

Czeremcha II

15

21

75: 65

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

15

21

72: 62

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

15

19

65: 67

XIV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

15

19

58: 64

XV

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

13

17

56: 56

XVI

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

14

17

55: 60

XVII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

15

15

35: 45

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

13

14

52: 62

XIX

Hajduk Marek

Hajnówka II

15

8

34: 87

XX

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

12

6

21: 22

XXI

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XXII

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

11

6

18: 38

XXIII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

11

6

21: 59

XXIV

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

4

5

16: 11

XXV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

10

4

21: 59

XXVI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

15

4

28: 99

XXVII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXVIII

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

11

3

7: 62

XXIX

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXXI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Gryciuk Patryk

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXIV

Leończuk Dawid

TL Białowieża

3

0

0: 9

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DEBLOWA

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

11

10

41: 17

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

13

10

37: 20

III

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

10

9

38: 16

IV

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

15

9

39: 27

V

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

15

8

35: 40

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

13

6

32: 39

VII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

15

5

33: 46

VIII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

8

1

3: 28

XII

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

2: 4

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajduk Marek

Hajnówka II

1

0

2: 4

XIV

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

XVI

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

 

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.