Szósta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

01ts

W przedostatniej kolejce Team Śledzianów – Ciechanowiec pokonał u siebie zdecydowanie „Top spina" 8: 2. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Siemiatycz z Hajnówką. Liderzy zwycięskich drużyn nie zawiedli, gdyż zdobyli komplet punktów: Jadczuk Wojciech i Wszoł Krzysztof (Śledzianów) oraz Hryciuk Tomasz i Sawicki Daniel (Siemiatycze). W derbach Czeremchy powtórzył się wynik dwóch poprzednich spotkań. Zespołem lepszym okazał się pierwszy zespół. Trzy punkty zdobył Andrzej Makulski (Czeremcha I). Przed ostatnią kolejką Siemiatycze mają niewielką przewagę w punktach nad Team Śledzianów – Ciechanowiec. Indywidualnie Daniel Sawicki już nie odda fotela najlepszego zawodnika ligi. Natomiast o miejsce drugie będą toczyć zacięty bój dwaj zawodnicy z Teamu i Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I). Wszystko zależy od meczu tych dwóch drużyn. Klasyfikacja w grze podwójnej, to również wielka niewiadoma z lekkim wskazaniem na Czeremchę I (Makulski Andrzej, Lipiński Janusz). Z przyczyn kadrowych TL Białowieża musiała oddać dwa mecze walkowerem.

MECZ nr 61

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) - „A” JADCZUK Wojciech - „X” MOCZULSKI Tomasz 3:0

2) - „B” MOCZULSKI Robert - „Y” SIEKIERKO Andrzej 1: 3

3) - „C” WSZOŁ Krzysztof -„ Z” MOCZULSKI Rafał 3: 1

4) - „A” JADCZUK Wojciech - „Z” MOCZULSKI Rafał 3: 1

5) -„ B” KOSTRZYŃSKI Sławomir -„ X” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

6) -„ C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

7) - „A” JADCZUK Wojciech - „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

8) - „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” MOCZULSKI Rafał 3: 1

9) - „C” WSZOŁ Krzysztof -„ X” MOCZULSKI Tomasz 3: 2

10) – WSZOŁ Krzysztof Gra MOCZULSKI Rafał 4: 0

JADCZUK Wojciech podwójna SIEKIERKO Andrzej

Końcowy wynik 8: 2 (26: 12) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec .

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec)) – 3 pkt. (9: 4)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 4)

  • Moczulski Tomasz („Top spin”Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 6)

 

  • Siekierko Andrzej („Top spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 7)

  • Debel: Wszoł Krzysztof/ Jadczuk Wojciech– 1 pkt. (4: 0)

 

MECZ nr 62

SIEMIATYCZE - HAJNÓWKA II

1)- „A” HRYCIUK Tomasz – „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

 

2)- „B” SAWICKI Daniel – „Y” HAJDUK Marek 3: 0

 

3)- „C” MARCINIUK Mariusz - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

 

4)- „A” HRYCIUK Tomasz - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

5)- „B” SAWICKI Daniel- „X” CHARYTONOW Karol 3: 2

6)- „C” MARCINIUI Mariusz- „Y” HAJDUK Marek 2: 3

7)- „A” HRYCIUK Tomasz - „Y” HAJDUK Marek 3: 0

 

8)- „B” SAWICKI Daniel - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

 

9)- „C” MARCINIUK Mariusz - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

10)- GRYCIU Tomasz Gra CHARYTONOW Karol 4: 1

SAWICKI Daniel podwójna ORZECHOWSKI Wojciech

Końcowy wynik 8 : 2 ( 28 : 11 ) drużynie z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 3)

  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt. (6: 7)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 7)

  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 8)

  • Debel: Hryciuk Tomasz/ Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 63

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1)- „A” LIPIŃSKI Janusz – „X” SOCHA Renata 0: 3

 

2)- „B” MAKULSKI Andrzej– „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

3)- „C” STEPANIUK Adam – „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

 

4)- „A” LIPIŃSKI Janusz – „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

 

5)- „B” MAKULSKI Andrzej - „X” SOCHA Renata 3: 0

6)- „C” STEPANIUK Adam – „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

7)- „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

 

8)- „B” MAKULSKI Andrzej – „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

 

9)- „C” STEPANIUK Adam – „X” SOCHA Renata 0: 3

 

10)- MAKULSKI Andrzej Gra SOCHA Renata 4: 2

LIPIŃSKI Janusz podwójna PACZUSKA Paulina

Końcowy wynik 8 : 2 ( 25 : 8 ) drużynie z Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej ( Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Lipiński Janusz ( Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 3)

  • Stepaniuk Adam ( Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 3)

  • Socha Renata ( Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 3)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 64

HAJNÓWKA I – TL BIAŁOWIEŻA

Wynik walkowerem 10: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. 4: 0 (bez małych punktów dodatkowych)

 

CZEREMCHA I – TL BIAŁOWIEŻA mecz zaległy z 4 kolejki

Wynik walkowerem 10: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I I) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. 4: 0 (bez małych punktów dodatkowych

 

TABELA DRUŻYNOWA PO SZÓSTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

SIEMIATYCZE

14

12

0

35

87: 29

285: 134

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

14

12

0

33

84: 31

216: 147

III

CZEREMCHA I

14

9

1

30

70: 36

253: 171

IV

HAJNÓWKA I

14

9

1

28

66: 40

213: 164

V

TOP SPIN SIEMIATYCZE

14

8

0

22

64: 52

223: 206

VI

HAJNÓWKA II

14

5

1

17

54: 62

195: 234

VII

CZEREMCHA II

14

2

1

9

28: 88

133: 297

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

13

1

0

4

14: 85

45: 189

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SZÓSTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

14

30

88: 29

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

14

28

66: 23

III

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

14

27

65: 35

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

14

26

72: 29

V

Makulski Andrzej

Czeremcha I

12

24

72: 28

VI

Lipiński Janusz

Czeremcha I

14

24

72: 50

VII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

9

23

69: 3

VIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

14

23

75: 44

IX

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

14

22

61: 52

X

Charytonow Karol

Hajnówka II

14

20

67: 54

XI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

14

19

55: 59

XII

Socha Renata

Czeremcha II

14

18

66: 65

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

14

18

62: 61

XIV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

14

18

55: 58

XV

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

12

16

51: 49

XVI

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

13

15

49: 57

XVII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

14

15

33: 39

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

12

13

47: 56

XIX

Hajduk Marek

Hajnówka II

14

8

33: 78

XX

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

11

6

21: 19

XXI

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XXII

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

10

5

15: 35

XXIII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

3

4

13: 9

XXIV

Borysiuk Damian

TL Białowieża

10

4

15: 54

XXV

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXVI

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

9

3

18: 52

XXVII

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

10

3

6: 56

XXVIII

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXIX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

14

2

20: 96

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Gryciuk Patryk

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXIV

Leończuk Dawid

TL Białowieża

2

0

0: 6

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO SZÓSTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

10

10

40: 13

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

14

9

38: 23

III

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

12

9

33: 19

IV

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

9

8

34: 15

V

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

14

7

31: 38

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

6

30: 35

VII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

14

4

29: 45

VIII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

1

2: 24

XII

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

2: 4

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajduk Marek

Hajnówka II

1

0

2: 4

XIV

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

XVI

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

 

W siódmej kolejce rundy rewanżowej zagrają:

Hajnówka I - Team Śledzianów Ciechanowiec

Czeremcha II – TL Białowieża

Siemiatycze - Czeremcha I

Top spin” Siemiatycze – Hajnówka II

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.