Piąta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

01t5

W piątej kolejce ciekawymi i historycznymi wynikami tj. 5: 5 zakończyła się rywalizacja pierwszych i drugich drużyn Czeremchy i Hajnówki.

Natomiast w Siemiatyckich derbach zdecydowanie lepszym w tym dniu okazały się Siemiatycze, które pokonały „Top spin" Siemiatycze 8: 2. W związku z trudnościami kadrowymi TL Białowieża oddała punkty walkowerem dla Teamu Śledzianów-Ciechanowiec. W kategorii drużynowej o fotel lidera walczy zespół z Siemiatycz i Śledzianowa. Trzecie miejsce jest wielką niewidomą, gdyż pretenduje do niego aż trzy drużyny: Hajnówka I, „Top spin" Siemiatycze i Czeremcha I. Trudno będzie pozbawić w klasyfikacji indywidualnej pierwszego miejsca Daniela Sawickiego (Siemiatycze), chociaż depczą mu po piętach dwaj zawodnicy ze Teamu Śledzianów-Ciechanowiec. W grze podwójnej pewnie będzie zacięta walka do ostatniego spotkania ligi. Tutaj również o czołowe miejsca rywalizuje trzy deble: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I), Wszoł Krzysztof/ Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I).

 

MECZ nr 57

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - TL BIAŁOWIEŻA

Wynik walkowerem 10: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny ze Śledzianowa

PUNKTY INDYWIDUALNE:

Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 3 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Moczulski Robert (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Jadczuk Wojciech – 1 pkt. 4: 0 (bez małych punktów dodatkowych)

MECZ nr 58

HAJNÓWKA I - CZEREMCHA I

1)- „A" LIPIŃSKI Janusz – „X" LUDWICZAK Janusz 1: 3

2)- „B" MAKULSKI Andzrej– „Y" MISZCZUK Zbigniew 3: 2

3)- „C" STEPANIUK Adam - „Z" MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

4)- „A" LIPIŃSKI Janusz - „Z" MIECZYŃSKI Jerzy 3: 2

5)- „B" MAKULSKI Andrzej- „X" LUDWICZAK Janusz 3: 0

6)- „C" STEPANIUK Adam- „Y" MISZCZUK Zbigniew 0: 3

7)- „A" LIPIŃSKI Janusz - „Y" MISZCZUK Zbigniew 0: 3

8)- „B" MAKULSKI Andrzej - „Z" MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

9)- „C" STEPANIUK Adam - „X" LUDWI CZAK Janusz 1: 3

10)- LIPIŃSKI Janusz Gra MISZCZUK Zbigniew 4: 2

MAKULSKI Andrzej podwójna LUDWICZAK Janusz

Końcowy wynik 5 : 5 ( 18 : 23 ) remis

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)

Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 3)

Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 5)

Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt. (6: 6)

Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Makulski Andrzej/ Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 59

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

1)- „A" CHARYTONOW Karol – „X" SOCHA Renata 2: 3

2)- „B" HAJDUK Marek– „Y" PACZUSKA Paulina 3: 2

3)- „C" ORZECHOWSKI Wojciech – „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

4)- „A" CHARYTONOW Karol – „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 2

5)- „B" HAJDUK Marek - „X" SOCHA Renata 0: 3

6)- „C" ORZECHOWSKI Wojciech – „Y" PACZUSKA Paulina 3: 1

7)- „A" CHARYTONOW Karol - „Y" PACZUSKA Paulina 3: 1

8)- „B" HAJDUK Marek – „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 1: 3

9)- „C" ORZECHOWSKI Wojciech – „X" SOCHA Renata 0: 3

10)- ORZECHOWSKI Wojciech Gra SOCHA Renata 3: 4

HAJDUK Marek podwójna PACZUSKA Paulina

Końcowy wynik 5 : 5 ( 21 : 23 ) remis

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Socha Renata ( Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 2)

Charytonow Karol ( Hajnówka II) – 2 pkt. (8: 6)

Orzechowski Wojciech ( Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 5)

Ziniewicz Katarzyna ( Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 7)

Hajduk Marek ( Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Socha Renata/ Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 60

„TOP SPIN" SIEMIATYCZE - SIEMIATYCZE

1)- „A" MOCZULSKI Rafał – „X" HRYCIUK Tomasz 0: 3

2)- „B" MOCZULSKI Tomasz- „Y" MARCINIUK Mariusz 3: 2

3)- „C" SIEKIERKO Andrzej - „Z" SAWICKI Daniel 0: 3

4)- „A" MOCZULSKI Rafał – „Z" SAWICKI Daniel 0: 3

5)- „B" MOCZULSKI Tomasz - „X" HRYCIUK Tomasz 1: 3

6)- „C" SIEKIERKO Andrzej – „Y" MARCINIUK Mariusz 1: 3

7)- „A" MOCZULSKI Rafał – „Y" MARCINIUK Mariusz 3: 0

8)- „B" MOCZULSKI Tomasz - „Z" SAWICKI Daniel 0: 3

9)- „C" SIEKIERKO Andrzej – „X" HRYCIUK Tomasz 0: 3

10)- MOCZULSKI Rafał Gra HRYCIUK Tomasz 3: 4

SIEKIERKO Andrzej podwójna SAWICKI Daniel

Końcowy wynik 8: 2 (27: 11) dla drużyny z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 7)

Moczulski Rafał („Top spin"Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 6)

Moczulski Tomasz („Top spin"Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 3)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

SIEMIATYCZE

13

11

0

32

79: 27

257: 123

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

13

11

0

30

76: 29

190: 135

III

HAJNÓWKA I

13

8

1

24

66: 40

213: 164

IV

TOP SPIN SIEMIATYCZE

13

8

0

22

62: 44

211: 180

V

CZEREMCHA I

12

7

1

23

62: 34

228: 163

VI

HAJNÓWKA II

13

5

1

17

52: 54

184: 206

VII

CZEREMCHA II

13

2

1

9

26: 80

125: 272

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

12

1

0

4

14: 75

45: 189

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIĄTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

13

27

79: 26

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

13

25

57: 22

III

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

13

24

56: 31

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

13

23

72: 29

V

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

13

23

72: 35

VI

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

8

20

60: 3

VII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

12

19

66: 47

VIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

13

19

62: 47

IX

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

13

19

61: 52

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

10

18

63: 28

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

13

18

60: 52

XII

Socha Renata

Czeremcha II

13

16

60: 62

XIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

13

16

55: 59

XIV

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

11

15

45: 42

XV

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

12

14

45: 50

XVI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

13

14

30: 35

XVII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

12

13

49: 55

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

11

12

42: 50

XIX

Hajduk Marek

Hajnówka II

13

7

30: 70

XX

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

10

6

20: 16

XXI

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XXII

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

10

5

15: 35

XXIII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

3

4

13: 9

XXIV

Borysiuk Damian

TL Białowieża

10

4

15: 54

XXV

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXVI

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

8

3

18: 43

XXVII

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

10

3

6: 56

XXVIII

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXIX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

13

2

20: 87

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Gryciuk Patryk

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXIV

Leończuk Dawid

TL Białowieża

2

0

0: 6

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

8

8

32: 11

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

11

8

29: 19

III

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

13

8

34: 23

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

14

7

31: 34

V

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

8

7

30: 14

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

6

29: 31

VII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

13

4

27: 41

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

1

2: 24

XII

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

2: 4

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajduk Marek

Hajnówka II

1

0

2: 4

XIV

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

XVI

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

W szóstej kolejce rundy rewanżowej zagrają:

Team Śledzianów Ciechanowiec – „Top spin" Siemiatycze

Hajnówka II - Siemiatycze

Czeremcha I - Czeremcha II

TL Białowieża – Hajnówka I

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.