Druga kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

 00

Druga kolejka nie przyniosła większych zmian w klasyfikacjach. Wśród ciekawych i zaciętych spotkań należy uznać rywalizację teamów z Siemiatycz i Hajnówki II, wygrany przez gospodarzy 6: 4. Pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwami faworytów: Czeremcha I – Hajnówka II 7: 3; Team Śledzianów Ciechanowiec – Czeremcha II 9: 1; „Top spin" Siemiatycze – TL Białowieża 9: 1.

 

CZEREMCHA II- TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1)- „A" SOCHA Renata – „X" JADCZUK Wojciech 2: 3

2)- „B" PACZUSKA Paulina - „Y" WSZOŁ Krzysztof 0: 3

3)- „C" ZINIEWICZ Katarzyna - „Z" KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

4)- „A" SOCHA Renata – „Z" KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 1

5)- „B" PACZUSKA Paulina - „X" JADCZUK Wojciech 0: 3

6)- „C" ZINIEWICZ Katarzyna – „Y" WSZOŁ Krzysztof 0: 3

7)- „A" SOCHA Renata – „Y" WSZOŁ Krzysztof 0: 3

8)- „B" PACZUSKA Paulina - „Z" MOCZULSKI Robert 2: 3

9)- „C" KOWALSKI Ryszard – „X" JADCZUK Wojciech 0: 3

10)- SOCHA Renata Gra JADCZUK Wojciech 2: 4

PACZUSKA Paulina podwójna WSZOŁ Krzysztof

Końcowy wynik 9 : 1 (29: 10) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

Moczulski Robert (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 2)

Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (4: 4)

Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 7)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (4: 2)

 

MECZ nr 42

SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA I

1)- „A" SAWICKI Daniel – „X" MISZCZUK Zbigniew 0: 3

2)- „B" MARCINIUK Mariusz – „Y" MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

3)- „C" HRYCIUK Tomasz - „Z" LUDWICZAK Janusz 3: 0

4)- „A" SAWICKI Daniel - „Z" LUDWICZAK Janusz 3: 1

5)- „B" MARCINIUK Mariusz - „X" MISZCZUK Zbigniew 0: 3

6)- „C" HRYCIUK Tomasz - „Y" MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0

7)- „A" SAWICKI Daniel - „Y" MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

8)- „B" MARCINIUK Mariusz - „Z" LUDWICZAK Janusz 0: 3

9)- „C" HRYCIUK Tomasz - „X" MISZCZUK Zbigniew 3: 0

10)- HRYCIUK Tomasz Gra MISZCZUK Zbigniew 4: 0

SAWICKI Daniel podwójna LUDWICZAK Janusz

Końcowy wynik 6 : 4 ( 21 : 14 ) dla drużyny z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 5)

Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 3)

Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 6)

Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (4: 7)

Debel: Hryciuk Tomasz/ Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 43

„TOP SPIN" SIEMIATYCZE - TL BIAŁOWIEŻA

1)- „A" MOCZULSKI Rafał – „X" BORYSIUK Damian 3: 0

2)- „B" KRYSIŃSKI Wojciech – „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

3)- „C" KRYCZKA Andrzej – „Z" PRZYGODZKI Sławomir 1: 3

4)- „A" MOCZULSKI Rafał – „Z" GRYCIUK Patryk 3: 0

5)- „B" KRYSIŃSKI Wojciech - „X" BORYSIUK Damian 3: 1

6)- „C" KRYCZKA Andrzej – „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

7)- „A" MOCZULSKI Rafał– „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

8)- „B" KRYSIŃSKI Wojciech – GRYCIUK Patryk 3: 0

9)- „C" KRYCZKA Andrzej – „X" BORYSIUK Damian 3: 0

10)- MOCZULSKI Rafał Gra BOGUSZEWSKA Paulina 4: 0

SIEKIERKO Andrzej podwójna LEOŃCZUK Dawid

Końcowy wynik 9 : 1 ( 29 : 4 ) dla drużyny „Top Spin" Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Moczulski Rafał („Top spin" Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

Krysiński Wojciech („Top spin" Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

Kryczka Andrzej („Top spin" Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 3)

Przygodzki Sławomir (TL Białowieża) – 1 pkt. (3: 1)

Debel: Moczulski Rafał/ Siekierko Andrzej („Top spin" Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 44

HAJNÓWKA II – CZEREMCHA I

1)- „A" CHARYTONOW Karol – „X" LIPIŃSKI Janusz 3: 2

2)- „B" ORZECHOWSKI Wojciech - „Y" MAKULSKI Andrzej 0: 3

3)- „C" HAJDUK Marek - „Z" STEPANIUK Adam 1: 3

4)- „A" CHARYTONOW Karol – „Z" STEPANIUK Adam 3: 1

5)- „B" ORZECHOWSKI Wojciech - „X" LIPIŃSKI Janusz 2: 3

6)- „C" HAJDUK Marek – „Y" MAKULSKI Andrzej 0: 3

7)- „A" CHARYTONOW Karol – „Y" MAKULSKI Andrzej 0: 3

8)- „B" ORZECHOWSKI Wojciech - „Z" STEPANIUK Adam 3: 2

9)-„C" HAJDUK Marek – „X" LIPIŃSKI Janusz 0: 3

10)- CHARYTONOW Karol Gra LIPIŃSKI Janusz 3: 4

ORZECHOWSKI Wojciech podwójna MAKULSKI Andrzej

Końcowy wynik 7 : 3 (27: 15) dla drużyny z Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 0)

Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 5)

Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 7)

Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 6)

Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. (4: 3)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

9

9

0

24

53: 13

132: 78

II

SIEMIATYCZE

10

8

0

23

54: 22

177: 92

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

10

7

0

19

49: 27

158: 112

IV

CZEREMCHA I

10

6

0

20

51: 25

188: 120

V

HAJNÓWKA I

10

6

0

17

45: 31

145: 120

VI

HAJNÓWKA II

9

4

0

13

33: 33

107: 127

VII

CZEREMCHA II

10

2

0

8

20: 56

84: 191

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

10

1

0

4

13: 56

39: 159

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DRUGIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

10

19

56: 18

II

Sawicki Daniel

Siemiatycze

10

19

55: 20

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

9

17

39: 9

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

10

16

47: 20

V

Lipiński Janusz

Czeremcha I

10

16

55: 34

VI

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

9

15

36: 18

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

10

13

47: 37

VIII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

8

12

45: 24

IX

Charytonow Karol

Hajnówka II

9

12

35: 26

X

Socha Renata

Czeremcha II

10

12

44: 44

XI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

10

12

37: 39

XII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

5

11

33: 0

XIII

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

9

11

33: 29

XIV

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

9

11

34: 31

XV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

9

11

23: 20

XVI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

11

37: 42

XVII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

8

10

28: 25

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

8

8

28: 32

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

9

5

13: 32

XXI

Hajduk Marek

Hajnówka II

9

4

17: 41

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

2

3

10:7

XXIII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXIV

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

6

3

12: 12

XXV

Borysiuk Damian

TL Białowieża

9

3

11: 46

XXVI

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

9

3

6: 47

XXVII

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXIX

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

5

2

10: 18

XXX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

10

2

13: 60

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

8

7

22: 11

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

6

24: 6

III

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

6

24: 18

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

10

6

23: 24

V

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

5

4

18: 9

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

9

4

21: 27

VII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

10

3

21: 30

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

6

1

2: 20

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

XIV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

 

W trzeciej kolejce rundy rewanżowej zagrają:

Czeremcha I – Team Śledzianów Ciechanowiec

TL Białowieża – Hajnówka II

Hajnówka I – „Top Spin" Siemiatycze

Czeremcha II - Siemiatycze

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.