Czwarta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

01ts

Każda kolejka spotkań może przetasować wszystkie klasyfikacje. Wszystko zależy nie tylko od losowania, ale również dyspozycji zawodników w danym dniu i trochę przysłowiowego szczęścia, ponieważ wiele meczów kończyło się wynikiem 3: 2.

W czwartym rozdaniu Czeremcha I pokonała u siebie Hajnówkę II 5: 2. Natomiast hitem kolejki był mecz „Top Spina" Siemiatycze z Teamem Śledzianów-Ciechanowiec. Po trzech meczach indywidualnych i deblowym wynik brzmiał 2: 2. Następnie dwa wygrane starcia przez Kostrzyńskiego i Jadczuka przesądziły o zwycięstwie gospodarzy. Trzeci punkt dla drużyny gości zdobył nie zawodny Rafał Moczulski, który w tym meczu wywalczył dwa punkty indywidualne i jeden w grze podwójnej (wspólnie z Andrzejem Siekierko). Po czterech kolejkach w każdej klasyfikacji pierwsze miejsca okupują Siemiatycze. Jednak w następnym tygodniu derby Siemiatycz mogą przynieść kolejne zmiany.

 

 

MECZ nr 13

TOP SPIN „ SIEMIATYCZE – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” JADCZUK Wojciech 0: 3

2) „B” MOCZULSKI Rafał- „X” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

3) „C” SIEKIERKO Andrzej- „ Z” WSZOŁ Krzysztof 2: 3

4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI Raf. – MOCZULSKI R./ KOSTRZYŃSKI S. 4: 0

5) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „X” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

6) „C” SIEKIERKO Andrzej - „Y” JADCZUK Wojciech 0: 3

7) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” WSZOŁ Krzysztof 3: 2

Końcowy wynik 4: 3 (13: 14) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (6: 0)

  • Moczulski Rafał („Top Spin „ Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 1 pkt. (5: 5)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 1 pkt. (3: 4)

Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 14

CZEREMCHA I – HAJNÓWKA II

1) „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

2) „B” STEPANIUK Adam - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

3) „C” LIPIŃSKI Janusz- „ Z” HAJDUK Marek 3: 0

4) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI Andrzej – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 4: 1

5) „A” MAKULSKI Andzrej - „X” CHARYTONOW Karol 3: 1

6) „C” LIPIŃSKI Janusz - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

7) „B” STEPANIUK Adam - „Z” HAJDUK Marek 3: 0

Końcowy wynik 5: 2 (18: 8) dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 1)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 3)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 3)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 3)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 5)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. (4: 1)

MECZ nr 15

TL BIAŁOWIEŻA - DUBINY

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny TL Białowieża

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Boguszewska Paulina (TL Białowieża) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Borysiuk Damian (TL Białowieża)) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Przygodzki Sławomir (TL Białowieża)) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Debel: Boguszewska Paulina/ Borysiuk Damian – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

MECZ nr 16

SIEMIATYCZE – CZEREMCHA II

1) „A” MARCINIUK Mariusz - „Y” SOCHA Renata 3: 2

2) „B” JAGIEŁŁO Przemek - „X” PACZUSKA Paulina 3: 0

3) „C” SAWICKI Daniel - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) SAWICKI D./ JAGIEŁŁO P. – SOCHA R./ PACZUSKA P. 4: 2

5) „A” MARCINIUK Mariusz - „X” PACZUSKA Paulina 3: 2

6) „C” SAWICKI Daniel - „Y” SOCHA Renata 3: 1

7) „B” JAGIEŁŁO Przemek - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

Końcowy wynik 7: 0 (22: 8) dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 1)

  • Jagiełło Przemek (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 1)

  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 4)

Debel: Sawicki Daniel/ Jagiełło Przemek – 1 pkt. (4: 2)

Pauzowała – Hajnówka I

TABELA DRUŻYNOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

SIEMIATYCZE

4

3

10

23: 5

57: 30

II

HAJNÓWKA I

3

3

7

16: 5

58: 23

III

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

3

3

7

14: 7

50: 38

IV

TOP SPIN SIEMIATYCZE

3

2

7

17: 4

36: 18

V

CZEREMCHA I

4

2

7

18: 10

70: 45

VI

HAJNÓWKA II

3

2

5

11: 10

41: 41

VII

TL BIAŁOWIEŻA

4

1

3

7: 21

6: 44

VIII

CZEREMCHA II

4

0

2

5: 23

33: 81

IX

DUBINY

3

0

0

1: 27

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

4

8

18: 1

II

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

3

6

12: 3

III

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

4

6

15: 10

IV

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

4

6

13: 13

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

3

5

17: 5

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

3

5

17: 6

VII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

4

5

20: 12

VIII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

5

21: 14

IX

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

5

17: 12

- „ -

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

3

5

15: 10

XI

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

3

4

12: 2

XII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

4

14: 8

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

3

4

14: 10

- „ -

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

4

6: 2

XV

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

3

4

8: 7

XVI

Socha Renata

Czeremcha II

4

4

18: 19

XVII

Charytonow Karol

Hajnówka II

3

3

11: 9

- „ -

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

3

3

12: 11

XIX

Hajduk Marek

Hajnówka II

3

2

7: 13

XX

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

3

1

6: 6

XXI

Węcko Mirosław

Dubiny

1

1

4: 5

XXII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIV

Siemiączyk

Dubiny

1

0

2: 6

XXV

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXVI

Kojło Marcin

Dubiny

2

0

5: 11

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXIX

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

4

2

2: 12

- „ -

Borysiuk Damian

TL Białowieża

4

2

2: 12

XXXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

4

2

1: 12

XXXII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

4

0

0: 15

XXXIII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

4

0

6: 24

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

II

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

3

3

8: 2

III

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

2

10: 4

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

2

8: 1

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

3

2

9: 9

V

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 0

VI

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

1

4: 6

VII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

4

1

8: 14

VIII

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

IX

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

X

Moczulski Ribert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

- „ -

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

2

1

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

 

W piątej kolejce zagrają:

Dubiny – Hajnówka I

Czeremcha II – TL Białowieża

Siemiatycze – „Top Spin” Siemiatycze

Hajnówka II – Team Śledzianów Ciechanowiec

Pauzuje – Hajnówka II.

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.