Przedszkole Nr 5 nagrodzone w konkursie EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych

16

Dnia 28 października 2019r. w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ul. Podleśnej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych", który przygotowany został z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Projekt realizowany był przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Dzięki życzliwości Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego został finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022.


Dla Przedszkola nr 5 w Hajnówce był to wyjątkowy dzień, ponieważ jak się okazało dopiero na uroczystości przyznano nam nagrodę!

 

Jesteśmy bardzo dumni, iż przygotowana na konkurs prezentacja multimedialna z działań patriotycznych podejmowanych przez nasze przedszkole w ramach obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi przyniosła nam sukces. Spośród 49 placówek biorących udział w konkursie jury wybrało 10 laureatów, których nagrodziło, w tym nasze przedszkole.

Udział w uroczystości podsumowującej konkurs był dla nas wielką przyjemnością i zaszczytem. Otrzymaliśmy dyplom, pamiątkowy grawerton, nagrodę rzeczową oraz katalog pokonkursowy prac nagrodzonych i wyróżnionych. Nagrody wręczali: Minister Edukacji Narodowej – Pan Dariusz Piontkowski, Wojewoda Podlaski – Pan Bohdan Paszkowski, Podlaski Kurator Oświaty – Pani Beata Pietruszka i Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku – Pani Iwona Szcześniak.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za możliwość udziału w tak wyjątkowym przedsięwzięciu. Dziękujemy również wszystkim Nauczycielkom, Rodzicom i Przedszkolakom, którzy aktywnie uczestniczyli i uczestniczą w realizacji wszystkich działań patriotycznych podejmowanych przez nasze przedszkole.

Przygotowały: Małgorzata Saadoon, Milena Kuradczyk


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.