ZAPROSZENIE - Spotkajmy się w „MUZEUM NA KÓŁKACH" - na placu przed Urzędem Miasta

ZAPROSZENIE - Spotkajmy się w „MUZEUM NA KÓŁKACH" - na placu przed Urzędem Miasta

Hajnówka jest jednym z siedmiu miast polskich, które w październiku odwiedzi „Muzeum na kółkach". Przyjedzie ono w dniach 19-21 październiku 2017, w ramach ogólnopolskiego projektu realizowanego przez Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin". Zapraszamy do zwiedzania „Muzeum na kółkach", które prezentuje wystawę o żydowskiej przeszłości polskich miast i miasteczek.

Czytaj więcej...

 

Wolontariusze poszukiwani. SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

17.10.17 paczka

Podlaskie, wciąż potrzebuje bohaterów.

Zostań bohaterem! Zgłoś się na SuperW.

To już ostatnie dni, by zostać wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Bycie SuperW to szansa na pomoc potrzebującym, ale także na rozwój osobisty, wpływ na rzeczywistość i okazja do poznania wyjątkowych ludzi. By się zgłosić, wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i wypełnić krótki formularz!

Czytaj więcej...

 

PREMIERA serialu ,,ŻUBR POMPIK" już 30 września!

Czytaj więcej...

 

Lekcje z ZUS – IV edycja

Czytaj więcej...

 

„Obiektyw(na)#UE”– konkurs fotograficzny z nagrodami

Czytaj więcej...

 

Różaniec Do Granic w Diecezji Drohiczyńskiej

Czytaj więcej...

 

ŻUBR POMPIK zaprasza do udziału w konkursie!

pompik

W związku ze zbliżającą się premierą serialu  pt. ,, ŻUBR POMPIK" produkcji studia EGoFILM, powstającej w oparciu o książeczki dla dzieci autorstwa Tomasza Samojlika chcemy zaprosić dzieci do udziału w konkursie.  Jest to twórcza zabawa dla dzieci  pt. "Żubr Pompik i ...", która ma na celu pobudzenie kreatywności maluchów. Będzie nam  niezmiernie miło, gdyby wsparli Państwo promocję tego wydarzenia poprzez udostępnienie linku pod którym znajduje się konkurs  http://kinodzieci.pl/konkurs-zubr-pompik-i/

Czytaj więcej...

 

Oddaj krew z leśnikami!

Czytaj więcej...

 

Dożynki Wojewódzkie-Diecezjalne 9 września 2017r. Perlejewo

Czytaj więcej...

 

ZAPROSZENIE - Warsztaty ikonograficzne

Fabryki Mebli FORTE S.A zapraszają hajnowską młodzież w wieku 13-20 lat na warsztaty ikonograficzne. Projekt jest realizowany przy współpracy parafii Św. Trójcy w Hajnówce. W ramach warsztatów każdy uczestnik będzie mógł zgłębić wiedzę na temat technik powstawania ikon oraz napisać ikonę, którą później zabierze do domu. Zajęcia odbędą się 11-15 września 2017 na terenie parafii Św. Trójcy w Hajnówce. Limit miejsc ograniczony, zapisy trwają do 5 września pod nr telefonu 606110293. Udział w zajęciach jest nieodpłatny, warsztaty sponsorują Fabryki Mebli FORTE S.A w ramach II edycji Programu Inicjatyw Pracowniczych „FORMY”. Program powstał z myślą o lokalnych społecznościach i ich rozwoju.
W jego ramach każdy pracownik FORTE mógł ubiegać się o otrzymanie wsparcia finansowego lub rzeczowego w postaci mebli FORTE na realizację projektu skierowanego do lokalnych środowisk. Projekt „Warsztaty ikonograficzne dla dzieci i młodzieży” uzyskał akceptację i jest jednym z trzech realizowanych na terenie miasta Hajnówka.

Plakat

ZAPRASZAMY!

 

 

 

„Inwentaryzacja dziedzictwa kulturowego" w Puszczy Białowieskiej

baner-logo-pbdk2

Fundacja Hereditas, działając w konsorcjum z Instytutem Badawczym Leśnictwa (lider), realizuje projekt naukowy pt. „Inwentaryzacja dziedzictwa kulturowego” i wykonywanej od 2016 r. usługi naukowo-badawczej pt. „Ocena stanu różnorodności biologicznej w Puszczy Białowieskiej na podstawie wybranych elementów przyrodniczych i kulturowych”. Badania prowadzone są na zlecenie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, w ramach Konsorcjum, utworzonego z m.in. Instytutu Badawczego Leśnictwa w Sękocinie Starym (lider) oraz Fundacji Hereditas z Warszawy, przy współpracy z zespołem specjalistów spoza ww. instytucji.

Czytaj więcej...

Ruszyła rekrutacja do 3 edycji Pracowni Orange!

orange

Osoby reprezentujące miejscowości do 40 tys. mieszkańców w całej Polsce mają unikalną szansę stworzyć multimedialne świetlice z nowoczesnym sprzętem. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 września.
Do końca roku w miejscowościach do 40 tysięcy mieszkańców Fundacja Orange stworzy 25 innowacyjnych, bezpłatnych centrów edukacji i aktywności lokalnej. Wyposaży je w nowoczesny sprzęt IT i wesprze w działaniach przez 2 kolejne lata.
Czym są Pracownie Orange? Pracownia Orange to miejsce, w którym mieszkańcy mogą aktywnie spędzać czas, rozwijając swoje pasje i ucząc się, jak kreatywnie korzystać z nowych technologii. Wszystko to w nowoczesnej przestrzeni, wyposażonej w komputery, urządzenia wielofunkcyjne, konsole, drukarki 3D i zestaw mebli, z bezpłatnym dostępem do internetu. Ich liderzy, przy wsparciu Fundacji Orange, organizują zajęcia i warsztaty, które odpowiadają na różnorodne potrzeby osób w każdym wieku.
Jak to działa? Od początku trwania programu, w całej Polsce, powstało już 77 Pracowni Orange, z których może korzystać do 600 tysięcy osób. Organizowane w nich zajęcia to m.in. kursy korzystania z internetu (prowadzone w 94% świetlic), ale także warsztaty programowania (prowadzone w co trzeciej pracowni), szkolenia z obsługi programów komputerowych, z których szczególnie chętnie korzystają seniorzy, czy zajęcia z prototypowania, robotyki i druku 3d skierowane do dzieci i młodzieży. Tym samym Pracownie zapewniają osobom z niewielkich społeczności innowacyjną edukację cyfrową, na równi z ofertą dostępną dla mieszkańców dużych miast.
Co zrobić, by otworzyć 1 z 25 Pracowni w swojej miejscowości? Aby wziąć udział w programie i zdobyć dla swojej miejscowości Pracownię Orange, wystarczy w terminie od 10 sierpnia do 8 września zgłosić pomysł na działania i lokalizację świetlicy, wypełniając formularz na stroniewww.pracownieorange.pl- otwiera się w nowym oknie. Spośród nadesłanych wniosków komisja wybierze 64 najciekawsze propozycje, a o ostatecznej lokalizacji 25 pracowni zdecydują internauci w głosowaniu online.


<< WYPEŁNIJ WNIOSEK I ZMIEŃ SWOJĄ MIEJSCOWOŚĆ Z PRACOWNIĄ ORANGE >>

Galeria zdję


VI Bieg Chatytatywny dla Hospicjum Proroka Eliasza 9 września 2017r.

2017 bieg wydarzenie doc big

Fundacja Podlaskie Hospicjum Onkologiczne zaprasza na VI Bieg Charytatywny dla Hospicjum Proroka Eliasza w Nowej Woli. Tym razem w Rybakach- drogi malownicze a cel wciąż ten sam -pomoc dla hospicjum.
Zapraszamy osoby indywidualne i teamy -z instytucji, firm, organizacji -pobiec można w swoich koszulkach z naszymi numerami startowymi (-:
Szczegóły ponizej:
http://hospicjumpodlasie.pl/blog/vi-bieg-charytatywny-na-rzecz-hospicjum-proroka-eliasza/
Do zobaczenia juz 9 września w Rybakach, w gm,Narew.

Paweł Grabowski

Międzypokoleniowa Podróż z Ozobotem - zaproszenie na warsztaty!!

ozobot

Zapraszamy dziecii z rodzicami, wnuczęta z dziadkami na międzypokoleniowe warsztaty

...historia, sztuka, kulinaria, robotyka...poznajemy lepiej Hajnówkę.

Więcej artykułów…

Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.