Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 1 stycznia - 30 czerwca 2018r.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NIESEGREGOWANYCH I SELEKTYWNYCH DLA NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA HAJNÓWKA

NA OKRES OD 01.01.2018 DO 30.06.2018

 

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce, ul. Łowcza 4, telefon: 85 682 23 57 w. 26

Pojemniki i worki należy wystawić przed posesję w dniu odbioru do godz. 6:00 rano.

Informujemy, iż od miesiąca kwietnia do miesiąca października zostaje wprowadzony drugi termin odbioru dla odpadów komunalnych zmieszanych (pojemniki) i dla odpadów zielonych (worki).

INFORMACJE DODATKOWE:

Zasady segregacji odpadów na terenie miasta Hajnówka

Odpady selektywne są zbierane w następujących workach:

- worek żółty: TWORZYWA SZTUCZNE, OPAKOWANIA METALOWE I OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE

- worek niebieski: PAPIER, TEKTURA

- worek zielony: SZKŁO BIAŁE I KOLOROWE

- worek szary: POPIÓŁ, ŻUŻEL

- worek  brązowy: ODPADY ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI (ZIELONE)

PUK uposaża nieruchomości segregujące w pakiet worków na okres od 01.01.2018r. do 30.06.2018r.

Odpady komunalne segregowane i zmieszane można wystawiać we własnych workach, pod warunkiem, że worki są przejrzyste lub opisane rodzajem odpadu znajdującym się w worku.

ODPADY USTAWIONE W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA PRACOWNIKÓW PUK, ZBIERAJĄCYCH TE ODPADY ORAZ WYSTAWIONE PO PRZEJECHANIU POJAZDEM KOMUNALNYM PRZEZ DANĄ ULICĘ NIE BĘDĄ ZABIERANE.

Ewa Gromotowicz- Kopeć

PLIKI DO POBRANIA:

Rejon 1 zabudowa jednorodzinna (Bażantowa, Bociania, Czajki, Gęsia, Gołębia, Jaskółcza, Jutrzenki, Kacza, Kołowa, Krucza, Kukułki, Lipowa (od nr.129 do szpitala), Letnia, Łabędzia, Odległa, Pawia, Podlasie, Pogodna, Sikorki, Skowronka, Słomiana, Słowicza, Sokola, Spadowa, Spiralna, Studzienna, Wilgi, Wiosenna, Żabia)

Rejon 2 zabudowa jednorodzinna (Bednarska, Brzozowa, Ciesielska, Grabowa, Grunwaldzka, Górna, Jarzębinowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa (od 3Maja do nr.128), 11 Listopada, Leszczynowa, Orzechowa, Rzeczna, Sowia, Stolarska, Ślusarska, Topolowa, Żurawia)

Rejon 3 zabudowa jednorodzinna (Armii Krajowej, Stanisława |Lema, Białowieska, Celna, Dzielnicowa, Handlowa, Kolejki Leśne, Kołłątaja, Konopnickiej, Kraszewskiego, Ks.Ściegiennego, Łowcza, Małomiejska, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzancka, Prusa, Rakowieckiego, Reja, Ponieckiej, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Staszica, Torowa, Zielona, Zina, Żeromskiego)

Rejon 4 zabudowa jednorodzinna (Boh. Warszawy, Boh. Westerplatte, Ciasna, Duboisa, Kolejowa, Kołodzieja, Kościuszki, Krzywa, Łąkowa, Mała, Mazurska, Mazury, Nowowarszawska, Ptaszyńskiego, Skarpowa, Skośna, Warszawska (nieruchomości do ronda), Werpachowskiego, Wiejska, Wojska Polskiego)

Rejon 5 zabudowa jednorodzinna (Bartników, Botaniczna, Cisowa, Cyprysowa, Czeska, Gruntowa, Iglasta, Jałowcowa, Jodłowa, Leśna, Magnoliowa, Magazynowa, Makowa, Miodowa, Modrzewiowa, Narcyzowa, Oceaniczna, Ogrodowa, Propolisowa, Pszczela, Słodka, Spiżowa, Sosnowa, Storczykowa, Świerkowa, Wiejska, Woskowa, Wrzosowa)

Rejon 6 zabudowa jednorodzinna (Bagienna, Bajeczna, Bielska, Graniczna, Granitowa, Kamienna, Malinowa, Marmurowa, Metalowa, Miedziana, Nowa, Niecała, Ogródki działkowe przy Prostej, Polna, Poziomkowa, Prosta, Stalowa, Targowa, Truskawkowa, Wąska, Złota, Żwirowa)

Rejon 7 zabudowa jednorodzinna (Długa, Dolna, Elektryczna, Kłosowa, Krótka, Kwiatowa, Okopowa, Owocowa, Poddolna, Południowa, Pszeniczna, Sadowa, Siewna, Słonecznikowa, Urodzajna, Warzywna, Wiatrakowa, Zbożowa, Żytnia.

Rejon 8 zabudowa jednorodzinna (Białostocka, Daniela, Fabryczna, Agatowa, Brylantowa, Kryształowa, Jelenia, Diamentowa, Krańcowa, Szmaragdowa, Miłkowskiego, Łosia, Niedźwiedzia, Podmiejska, Poprzeczna, Rumiankowa, Bursztynowa, Różana, Rysia, Sarnia, Strzelecka,Tulipanowa, Wiewiórcza, Wilcza, Wróblewskiego, Zajęcza)

Rejon 9 zabudowa jednorodzinna (3 Maja, Batorego, Boczna, Chopina, Dworcowa, Dziewiatowskiego, Fabryka Chemiczna, Filipczuka, Władysława Jagiełły, Kosidłów, Moniuszki, Mostowa, Nadbrzeżna, Ogińskiego, Piaski, Sportowa, Szymanowskiego, Tamary Sołoniewicz, Wieniawskiego, Wierobieja, Zaułek Targowy)

Rejon 10 zabudowa jednorodzinna (Akacjowa, Bliska, Cicha, Daleka, Dębowa, Działowa, Gajowa, Klimek, Księżycowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Lawendowa, Mickiewicza, Miła, Międzytory, Myśliwska, Łagodna, Obwodowa, Piłsudskiego, Poranek, Poryjewo, Poryjewo kolonia, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Stara Judzianka, Szosa Kleszczelowska, Tuwima, Warszawsza (domy od ronda w kierunku Kleszczel), Wesoła, Wydmuchowo, Zwierzyniecka)

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.