Uczestnicy rozgrywek pokazują swoje nagrody.

Kategoria

Poprzedni sezon, ze względu na pandemię, wydłużył się do dwóch lat. Staraliśmy się nie zawieszać rozgrywek, ponieważ wpłynęłoby to niekorzystanie na kontynuację w następnym sezonie. Tradycyjnie  podsumowanie sezonu 2020-21-22 poprzedzone było Turniejem Deblowym. W dniu 4 października na trzech stołach rywalizowało siedem par. W systemie „każdy z każdym” rozegrano 21 spotkań. Komplet zwycięstw zdobyła Hajnówka II (Krzysztof Bojanowski/ Marek Hajduk). Z jedną przegraną na drugim miejscu uplasowała się Hajnówka I (Jerzy Mieczyński/ Janusz Ludwiczak), a trzecie miejsce wywalczyła para z Ciechanowca (Krzysztof Wszoł/ Wojciech Jadczuk). Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały puchary i statuetki.
Po dekoracji deblowej, przystąpiono do podsumowania poprzedniego sezonu Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnicy medale.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH TRÓJEK:

Drużynowa (9 zespołów):

Indywidualna (46 zawodników):

Deblowa (32 pary):

Najlepszym z powiatu hajnowskiego okazał się Jerzy Mieczyński, który zajął  indywidualnie piąte miejsce, zdobywając 38 punktów.
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji Szkoły Podstawowe nr 1 w Hajnówce za bezpłatne udostępnienie sali gimnastycznej i pomieszczeń socjalnych.